Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o szybką podpowiedź.

1. Jak chcę kupić gre przez stream to kosztuje ona 50 euro... Nie ma nigdzie taniej ?

2. Nie mam Cd-Romu u siebie więc czy kupując płytę mogę zgrać grę na innym kompie na pen driva i otworzyć na swoim kompie ?

 

1. www.inmudo.pl

2. Nie potrzebujesz CD-ROM-u, wystarczy sam kod wpisać w Steamie, a jeśli chcesz na kolejnym kompie to wystarczy tylko zainstalować steama i ściągnąć grę za jego pomocą.

Odnośnik do komentarza

Ja tam na przykład dalej czekam na swoją grę, wysłana została 18.10 w poniedziałek... W poniedziałek wylatuję na Bałkany więc pogram dopiero po świętach xD

Gra mogła zostać nie prędzej jak 19.10 we środę, tak było napisane przy pre-orderze na CMrev. Ja nie dostałem tak jak powinienem gry w czwartek tylko w piątek, ale dowiedziałem się od inmudo, że ponoć w czwartek DPD ustalała ze mną późniejszy termin dostawy, chociaż ja o niczym takim nie wiedziałem !? Ostatecznie wyszło na to, że kurier gry w czwartek nie dostarczył, odebrał ją ponownie z magazynu w piątek koło godziny 16, a po 19 mi ją dopiero dostarczył.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie czy normalne jest że po wybraniu kliku lig i dodatkowo grajków z Ameryki Płd, po konfiguracji i wpisaniu danych dot. menadżera nie można przejść do wyboru drużyny? Dodam że liczba graczy to 70000.

 

używasz jakichś kitspaków (koszulek innych niż standardowe)?

 

tak z poprzednich wersji.

Odnośnik do komentarza

czy też tak macie, że zawodnicy nie maja polskich liter?

 

 

Od zawsze tak było - do czasu aż ktoś przygotuje plik uzupełniający litery musisz z tym wytrzymać :/

 

Ja używam plik z poprzedniej wersji.

Macie linka: http://www.centrumfm...Fix_ver136.html

 

działa :) dzieki :)

 

macie może jakis sposób do minimalizowania FMa w czasie meczu (np. po to by coś sprawdzić w necie) i mecz sobie leciał w tle,a teraz gra się zatrzymuje :(

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie czy normalne jest że po wybraniu kliku lig i dodatkowo grajków z Ameryki Płd, po konfiguracji i wpisaniu danych dot. menadżera nie można przejść do wyboru drużyny? Dodam że liczba graczy to 70000.

 

używasz jakichś kitspaków (koszulek innych niż standardowe)?

 

tak z poprzednich wersji.

 

sprobuj wywalic z tego zbioru koszulki defaultowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...