Skocz do zawartości

Symulacja rozwoju polskich juniorów FM2016 - odsłona 1


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

czas na podsumowanie sezonu 2019/2020

 

folder ze screenami >>klik<<

 

Alter - kilka meczów w Barcelonie B, natomiast 40 spotkań i 36 asyst w zespole U19 zasługuje na uwagę
Bartek Bartnicki - 25 to najwięcej ile rozegrał w trakcie jednego sezonu, wartościowy sezon na zapleczu L1
Dimitr Bromonov - musiało mi ukmnąć zimą wypożyczenie do Lazio... tam 10 spotkań, 6 w "C" oraz jedno w Realu-Realu, gratki za debiut
Norbert Buli - 15 spotkań w zespole B(niestety bez gola) a do tego 38 spotkań i 17 goli w juniorach to dobry prognostyk, Buli idzie jak burza, ciekawe jak długo zagrzeje miejsce w przeciętnej lidze portugalskiej
Jakub Celij - 21 spotkań i 3 gole w rezerwach, kiepsko.
Franek Chomicki - pewny punkt zespołu, grałby więcej gdyby nie kontuzje. prawdopodbny kierunek to Bundesliga
Maniek Drozd - w tym roku poszło mu sporo lepiej, poprawił bilans strzelecki 5x
Ego - powoli wprowadzany jest do Barcy B. Ze względu na przepukline opuścił sporą liczbę rozgrywek juniorskich
Marek Fenomen - 22 spotkania w Wilkach B to nie powód do wstydu, średnia powyżej 7, oby tak dalej
Jacek Fikus - jeden mecz w seniorach, 14 meczy w rezerwach, tylko 3 bramki... dużo pracy przed nim.
Maciek Fley - w Płocku w 9 spotkaniach 16 razy wyciągał piłkę z siatki. Jak na ostatni zespół grupy mistrzowskiej nienajgorzej
Łukasz Grabowski - on i jego Ruch na 6stej pozycji, zagrał całkiem sporo. Ma klauzulę 20 mln pln
Gregor Gregu - niemal pełny sezon w L2 i awans do L1, gratulacje
Wojtek Hajek - ledwie 18 spotkań to chyba nie jest co co sobie wymarzył
Yareq - grał sporo, 19 razy, + puchar + europa, łącznie 26 spotkań, to dobry wynik. ale tylko 8 goli ? z drugiej strony to Lazio, inny poziom, inni przeciwnicy. Ma już 9 występów w reprezie.
Adrian Juszkiewicz - debiut w pucharze Niemiec zaliczony, szkoda, że tylko 3 mecze w rezerwach...
Stefan Kałużny - pierwsze półrocze to 22 mecze dla Monaco II i średnia 7,3 - imponujące. Po wypożyczeniu do Piasta, średnia 7,6 !
Kacper Kowalczyk - jeden ogon w PP, w II lidze mało...
Emilian Krezolek - 11m/17strc to średni wynik, najważniejsze są występy, których mu brakowało
Marcin Krucz - 29 spotkań i średnia powyżej 7 to dobry sezon debiutanta w barwach bawarczyków
Damian Kulczycki - przeoczyłem rok temu ten transfer. za 9,25 mln trafił do Monaco, gdzie rozegrał w rezerwach raptem 4 mecze. do tego 2 mecze w P.Francji w pierwszym garniturze. Kontuzji nie było tak sporo, musi popracować nad formą.
Krzysztof Kurnicki - tutaj też przeszło to poniżej mojego radaru, cały sezon spędził na wypożyczeniu w Lechu. 31/7 to niezła statysytka. o punkt od majstra
Łukasz Kwaku - 26/16 ? to w miare jego stala liczba, poziom w rezerwach OL na pewno znacznie wyzszy niż w Pawłowicach
Eric Lindros - przerwa 5 miesięcy i dlatego tak mało spotkań.
Sebastian Piórkowski - 49 spotkań i 43 asysty ... w zespole U19, ale zawsze to fenomenalny wynik !
Krzysztof Skowroński - 9 tygodni w gabinetach lekarskich to nie powód do tak rzadkiej gry. 5 spotkań to farsa. Dolcan wraca do I ligi
Rafał Sobczak - średnia 7,5 na zakończenie przygody z III ligą. Witamy w Kielcach(1 liga)
Michał Sobieszek - zsyłka do Rosji i hmm... tylko 3 gole w 19 spotkaniach, oj biednie
Gilbert Starowasy - 28m/29 strc. wygląda lepiej niż rok temu, niestety nadal juniory
Kamil Walty - Kamil wrócił do II zespołu, bilans 30m/25 strc wygląda nieźle.

 

 


Alter
Bartek Bartnicki
Dimitr Bromonov
Norbert Buli
Jakub Celij
Franek Chomicki
Maniek Drozd
Ego
Marek Fenomen
Jacek Fikus
Maciek Fley
Łukasz Grabowski
Gregor Gregu
Wojtek Hajek
Yareq
Adrian Juszkiewicz
Stefan Kałużny
Kacper Kowalczyk
Emilian Krezolek
Marcin Krucz
Damian Kulczycki
Krzysztof Kurnicki
Łukasz Kwaku
Eric Lindros
Sebastian Piórkowski
Krzysztof Skowroński
Rafał Sobczak
Michał Sobieszek
Gilbert Starowasy
Kamil Walty

 

 

 

p.s

ja jestem kooooooooooooza i będę meczał ;)

Odnośnik do komentarza

czas na podsumowanie sezonu 2019/2020

 

Alter - kilka meczów w Barcelonie B, natomiast 40 spotkań i 36 asyst w zespole U19 zasługuje na uwagę

Bartek Bartnicki - 25 to najwięcej ile rozegrał w trakcie jednego sezonu, wartościowy sezon na zapleczu L1

Dimitr Bromonov - musiało mi ukmnąć zimą wypożyczenie do Lazio... tam 10 spotkań, 6 w "C" oraz jedno w Realu-Realu, gratki za debiut

Norbert Buli - 15 spotkań w zespole B(niestety bez gola) a do tego 38 spotkań i 17 goli w juniorach to dobry prognostyk, Buli idzie jak burza, ciekawe jak długo zagrzeje miejsce w przeciętnej lidze portugalskiej

Jakub Celij - 21 spotkań i 3 gole w rezerwach, kiepsko.

Franek Chomicki - pewny punkt zespołu, grałby więcej gdyby nie kontuzje. prawdopodbny kierunek to Bundesliga

Maniek Drozd - w tym roku poszło mu sporo lepiej, poprawił bilans strzelecki 5x

Ego - powoli wprowadzany jest do Barcy B. Ze względu na przepukline opuścił sporą liczbę rozgrywek juniorskich

Marek Fenomen - 22 spotkania w Wilkach B to nie powód do wstydu, średnia powyżej 7, oby tak dalej

Jacek Fikus - jeden mecz w seniorach, 14 meczy w rezerwach, tylko 3 bramki... dużo pracy przed nim.

Maciek Fley - w Płocku w 9 spotkaniach 16 razy wyciągał piłkę z siatki. Jak na ostatni zespół grupy mistrzowskiej nienajgorzej

Łukasz Grabowski - on i jego Ruch na 6stej pozycji, zagrał całkiem sporo. Ma klauzulę 20 mln pln

Gregor Gregu - niemal pełny sezon w L2 i awans do L1, gratulacje

Wojtek Hajek - ledwie 18 spotkań to chyba nie jest co co sobie wymarzył

Yareq - grał sporo, 19 razy, + puchar + europa, łącznie 26 spotkań, to dobry wynik. ale tylko 8 goli ? z drugiej strony to Lazio, inny poziom, inni przeciwnicy. Ma już 9 występów w reprezie.

Adrian Juszkiewicz - debiut w pucharze Niemiec zaliczony, szkoda, że tylko 3 mecze w rezerwach...

Stefan Kałużny - pierwsze półrocze to 22 mecze dla Monaco II i średnia 7,3 - imponujące. Po wypożyczeniu do Piasta, średnia 7,6 !

Kacper Kowalczyk - jeden ogon w PP, w II lidze mało...

Emilian Krezolek - 11m/17strc to średni wynik, najważniejsze są występy, których mu brakowało

Marcin Krucz - 29 spotkań i średnia powyżej 7 to dobry sezon debiutanta w barwach bawarczyków

Damian Kulczycki - przeoczyłem rok temu ten transfer. za 9,25 mln trafił do Monaco, gdzie rozegrał w rezerwach raptem 4 mecze. do tego 2 mecze w P.Francji w pierwszym garniturze. Kontuzji nie było tak sporo, musi popracować nad formą.

Krzysztof Kurnicki - tutaj też przeszło to poniżej mojego radaru, cały sezon spędził na wypożyczeniu w Lechu. 31/7 to niezła statysytka. o punkt od majstra

Łukasz Kwaku - 26/16 ? to w miare jego stala liczba, poziom w rezerwach OL na pewno znacznie wyzszy niż w Pawłowicach

Eric Lindros - przerwa 5 miesięcy i dlatego tak mało spotkań.

Sebastian Piórkowski - 49 spotkań i 43 asysty ... w zespole U19, ale zawsze to fenomenalny wynik !

Krzysztof Skowroński - 9 tygodni w gabinetach lekarskich to nie powód do tak rzadkiej gry. 5 spotkań to farsa. Dolcan wraca do I ligi

Rafał Sobczak - średnia 7,5 na zakończenie przygody z III ligą. Witamy w Kielcach(1 liga)

Michał Sobieszek - zsyłka do Rosji i hmm... tylko 3 gole w 19 spotkaniach, oj biednie

Gilbert Starowasy - 28m/29 strc. wygląda lepiej niż rok temu, niestety nadal juniory

Kamil Walty - Kamil wrócił do II zespołu, bilans 30m/25 strc wygląda nieźle.

 

 

 

 

Alter

Bartek Bartnicki

Dimitr Bromonov

Norbert Buli

Jakub Celij

Franek Chomicki

Maniek Drozd

Ego

Marek Fenomen

Jacek Fikus

Maciek Fley

Łukasz Grabowski

Gregor Gregu

Wojtek Hajek

Yareq

Adrian Juszkiewicz

Stefan Kałużny

Kacper Kowalczyk

Emilian Krezolek

Marcin Krucz

Damian Kulczycki

Krzysztof Kurnicki

Łukasz Kwaku

Eric Lindros

Sebastian Piórkowski

Krzysztof Skowroński

Rafał Sobczak

Michał Sobieszek

Gilbert Starowasy

Kamil Walty

 

 

 

 

p.s

ja jestem kooooooooooooza i będę meczał ;)

Zapomniałeś chyba o screenach :)

Odnośnik do komentarza

wooow , jednak po awansie stwierdzilem ze czas uciekać z Nantes :D jakieś zainteresowanie mną jest? :D

póki co brak, jesteś wystawiony na liste transferową na własne życzenie. zarząd ustawił kwotę wyjściową na 110mln. przepraszam, umkneło mi to.

 

 

45 spotkań i 43 bramki i loan do Lazio? Coś to mi śmierdzi ;)

pamiętaj, że to mecze u19...

 

Ciekawe kiedy zadebiutuję w pierwszym zespole Darmstadt :D. Może jakiś loan do gorszego teamu? Ile można grać w juniorach?!

umowa konczy Ci sie za dwa lata, statusu do wypozyczenia nie masz... moze latem coś się wydarzy

 

Widzę, że niektórzy ładnie dają :) Szkoda, że Lindros taki kruchy :/ Jeszcze mu determinacja spadła z 20 na 15 :/ Kariery wielkiej nie zrobi, więc mam nadzieję, że wróci podbić Ekstraklasę :)

na pierwszej symulacji, gdzie link do save'a wrzuciłem do fristajlowego był taki moment, że sugar daddy uaktywnił się w Lechii bardzo mocno... inaczej raczej bez szans kolego.

 

garść, dziwnych przemyśleń.

1) bardzo dużo graczy wyjechało do topowych klubów

2) nie ma wśród nich klubów z Anglii i Włoch, jedynie Hiszpania i Niemcy... dziwne

3) pomimo, że od niemal początku każdego obserwowały Lech i Legia to... nie zdecydowali się na większość zakupów, niektórzy wprost z III ligi poszli za granicę... trochę to mało realne

4) największy przyrost CA w ciągu jednego sezonu to aż 42 punkty.

5) średni wzrost CA przez pierwsze 5 lat wyglądał następująco:

  • 11,10
  • 11,07
  • 12,33
  • 13,33
  • 13,4

Widać, że zmiana klubów na te z lepszą bazą i trenerami delikatnie podniosła ten wskaźnik.

6) Po 5ciu latach najwyższe CA wynosi 146.

7) początkowe CA = 55 uważałem za odpowiednie, aby niemal każdy mógł grać, niestety tak nie było, niestety w niektórych przypadkach, już po dwóch sezonach wynosiło 95

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...