Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W The Knick też są prywatni inwestorzy w metro i ja w to wierze bo to fajny serial. Ale podoba mi się jak bardzo wierzący w niezbędność państwa starają się dosłownie czegokolwiek chwycić, by jednak okazało się, że jest chociaż jedna rzecz, do której ktoś, kto jest naszym panem i władcą jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza

W The Knick też są prywatni inwestorzy w metro i ja w to wierze bo to fajny serial. Ale podoba mi się jak bardzo wierzący w niezbędność państwa już starają się dosłownie czegokolwiek chwycić, by jednak okazało się, że jest chociaż jedna rzecz, do której ktoś, kto ma nad nami władze jest potrzebny.

o kurde, zapomnaiłem o tym… zatrzymałem się na S02E01… dobrze serial sie rozkreca ?

 

mam jeszcze DareDevila i True Detective S02 do przykukania.

a w Łodzi nadal… :roll:
Odnośnik do komentarza

 

W myśl przepisów kierowca, który jedzie z prędkością utrudniającą ruch innych kierującym odpowiada z art. 90 Kodeksu Wykroczeń w związku z art. 19 ust. 2 pkt 1 p.r.d., za co grożą dwa punkty karne oraz mandat w wysokości 50-200 zł.

widziałeś kiedyś w praktyce, aby ten przepis został wyegzekwowany ?

 

 

Moja ciotka raz dostała jak jechała 40km/h przy ograniczeniu do 90 :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

W myśl przepisów kierowca, który jedzie z prędkością utrudniającą ruch innych kierującym odpowiada z art. 90 Kodeksu Wykroczeń w związku z art. 19 ust. 2 pkt 1 p.r.d., za co grożą dwa punkty karne oraz mandat w wysokości 50-200 zł.

widziałeś kiedyś w praktyce, aby ten przepis został wyegzekwowany ?

 

 

Moja ciotka raz dostała jak jechała 40km/h przy ograniczeniu do 90 :keke:

 

no, to jednak policja się czasami do czegoś nadaje :) pewnie byli rozczarowani, że nic nie wydmuchała to tempe pały sobie przypomniały o tym paragrafie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

chłopacy jaką taktykę polecacie żeby przestać grać w to gówno zwane FM? znowu kuźwa pójde spać po 2....

 

ps. przedostatni sezon w Alemanii i FM15 mode on bo mnie mega ciekawi co się pozmieniało względem FM06 :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...