Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

 

Jak czegoś nie nagracie to Wam wpierdole :D zajebiste gówno :D

Ty tam nie sluchaj rapsow tylko podziwiaj moje zdolnosci w paintcie! :kekeke:

 

Ogarnąłem :P Najbardziej typowe rozwiązania jakie można zrobić. Furmanki na środku brakuje bo rozumiem, że kozy będą na balkonie się pasły? :keke:

A poważnie, bo kurwa nadal się śmieję z tych bangierów (w następnym tygodniu Pieczabie to podrzucę i dostanie to Borixon, no jak bym cyk cyk chcę zobaczyć co z tego wyjdzie :D), od 9 jestem w fabryce, pokreślę coś na kartce, w poniedziałek osiołki wrzucą to w cada i dostaniesz na początek tygodnia :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak czegoś nie nagracie to Wam wpierdole :D zajebiste gówno :D

Ty tam nie sluchaj rapsow tylko podziwiaj moje zdolnosci w paintcie! :kekeke:

 

Ogarnąłem :P Najbardziej typowe rozwiązania jakie można zrobić. Furmanki na środku brakuje bo rozumiem, że kozy będą na balkonie się pasły? :keke:

A poważnie, bo kurwa nadal się śmieję z tych bangierów (w następnym tygodniu Pieczabie to podrzucę i dostanie to Borixon, no jak bym cyk cyk chcę zobaczyć co z tego wyjdzie :D), od 9 jestem w fabryce, pokreślę coś na kartce, w poniedziałek osiołki wrzucą to w cada i dostaniesz na początek tygodnia :)

 

Super :) Tak jak Ci pisalem - jezeli cos sie ruszy z ta wymiarowka, od razu dam Ci znac :) Dzieki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

 

 

Jak czegoś nie nagracie to Wam wpierdole :D zajebiste gówno :D

Ty tam nie sluchaj rapsow tylko podziwiaj moje zdolnosci w paintcie! :kekeke:

 

Ogarnąłem :P Najbardziej typowe rozwiązania jakie można zrobić. Furmanki na środku brakuje bo rozumiem, że kozy będą na balkonie się pasły? :keke:

A poważnie, bo kurwa nadal się śmieję z tych bangierów (w następnym tygodniu Pieczabie to podrzucę i dostanie to Borixon, no jak bym cyk cyk chcę zobaczyć co z tego wyjdzie :D), od 9 jestem w fabryce, pokreślę coś na kartce, w poniedziałek osiołki wrzucą to w cada i dostaniesz na początek tygodnia :)

 

Super :) Tak jak Ci pisalem - jezeli cos sie ruszy z ta wymiarowka, od razu dam Ci znac :) Dzieki wielkie.

 

Ale spoko. Zrobimy eksperyment odrazu. Ja narysuję po swojemu i zobaczymy ile się jebnąłem z odczytem względem tego co dostaniesz od swojego projektanta :D i nie ma problemu, takie rzeczy to akurat będzie miła przerwa od tego jebanego gówna (technologia do uzgodnienia z rzeczoznawcą pod względem warunków sanitarnohigienicznych oraz warunków bezpieczeństwa i higieny pracy zakładu elektromechaniki pojazdowej, punktu skupu złomu oraz stacji naprawy i demontażu pojazdów, bo kurwa na jebany prosty język to mechanik nie może wykręcić żarówki i jej roztłuc :kekeke: )

 

Kurwa taki styl bycia na cmf mnie męczy :D lepsze jest bieganie po tematach w szaliku JG na 100%.

 

Dobranoc :pa::kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

 

https://soundcloud.com/pittokkschopie, weź się za muzę na serio, wszystkie brzmią zajebiście

 

jestem na Jesieni

mam koma do Kaena jakby coś :keke: serio :kekeke:

 

nowy właściciel Bordo ;) ?

 

Ale chociaż pojadłem u nich za friko :keke: Możemy się przejść jak będę w Wawie. Wyjebią nas przez okna, to moge zagwarantować w ciemno :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...