Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Vami, Scorpio: gadałem z tym kumplem od fluentbe, powiedział że nauczyciele zarabiają 30-40 zł za 45 min. Wiem, że wasze stawki są pewnie dużo wyższe, ale spora oszczędność czasu z dojazdami, więc przeliczcie sobie czy nie warto i jak coś to dam kontakt :)

 

30 zł za 45 minut? :D Srsly? Może jeszcze brutto? :D

Odnośnik do komentarza

Moja kariera Dynamo Berlin w Etapach:

 

1. Awans do Bundesligi - zrealizowane

2. Wygrać coś - zrealizowane (Liga Europy + Superpuchar Europy)

3. Dostać i odrzucić ofertę prowadzenia Bayernu - zrealizowane

4. Obrona LE - w toku

5. Mistrzostwo Niemiec - w toku

6. Wygranie LM - w toku

 

Nie wiem czy nie skończyć kariery na 5 punkcie.

Odnośnik do komentarza

@Vami, Scorpio: gadałem z tym kumplem od fluentbe, powiedział że nauczyciele zarabiają 30-40 zł za 45 min. Wiem, że wasze stawki są pewnie dużo wyższe, ale spora oszczędność czasu z dojazdami, więc przeliczcie sobie czy nie warto i jak coś to dam kontakt :)

ja akurat do pracy mam 5 minut piechota i 10min samochodem, wiec tragedii nie ma ;) No a 30zl to za malo.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Michnik, ja juz ta Twoja strone kiedys widzialem. Jest tak samo nieprzydatna jak kiedys :keke:

Cymbał jeden zwany informatykiem miał to ogarnąć i chuja :kekeke: Wisi takie chujwieco na sieci i straszy niewinnych ludzi :)

 

No kurwa "miało być śmieszne a nie jest".... no pewnie, że nie jest. Akurat tutaj to popieram Vamiego i Scorpia na 100%. Jak coś robić to brać za to dobry piniądz (ale i w myśl za tym idzie odpowiednia jakość usługi). Wtedy ma to sens.

 

Jakbyś dał mi teraz pracę za 3-4k to bym Ci kazał spierdalać. Z tym wyjątkiem, że jakieś 10 lat temu pracowałem za 460zł/miesiąc (przez 6 miesięcy) :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...