Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

FYM, zauważ jedno. Jakoś o innych klubach nie piszemy że są przepakowane (a są, mrozi mnie patrząc choćby na Górniki oba), tylko o jednej, biednej Jadze.

 

Ty zauważ, że ja siedzę w researchu od ponad dekady i dla mnie liczą się liczby w bazie, a nie czyjeś pierdolenie, przeważnie kierowane chęcią podpuszczenia mnie. Także, pisz sobie co chcesz, chuj mnie to obchodzi :cool:

Odnośnik do komentarza

Keith, no ale o chuj Ci chodzi w tej wersji? Jaga rok temu wysoko w lidze, więc nawet jak FYM miał ochotę zrobić z nich czołówkę ligi to miał do tego pełne prawo. Zresztą jakiegoś przepakowania Jagi nie zauważyłem, bardziej mnie dziwi czwarte miejsce Łęcznej czy wicemistrzostwo Piasta (mimo wyników z tego sezonu, baza chyba powstawała na podstawie poprzednich rozgrywek) niż miejsce Jagi w grupie mistrzowskiej, bo to po prostu ich miejsce względem potencjału. Z -9 dla Drągowskiego też bym się nie kłócił, ilu masz na świecie bramkarzy w tym wieku regularnie broniących i zdobywających nagrodę dla najlepszego bramkarza ligi. Profa za -9 też wielu hejtowało, a jak widac się nie pomylił.

Odnośnik do komentarza

Z -9 dla Drągowskiego też bym się nie kłócił, ilu masz na świecie bramkarzy w tym wieku regularnie broniących i zdobywających nagrodę dla najlepszego bramkarza ligi.

 

To akurat nie ma nic wspólnego z potencjałem. Drągowskiemu się skończyły fuksy ze słupkami i poprzeczkami i teraz obrona, której jest członkiem, traci najwięcej bramek w lidze.

Odnośnik do komentarza

-8 byłoby odpowiednie. beeres słusznie zwrócił uwagę na dobrą obronę, z Pazdanem, który jak się okazało był dla Jagi niezastąpiony, stąd dobre staty Drąga.
Zresztą w Jadze był już przypadek młodego zdolnego bramkarz, Sandomierski się nazywał. Skończył jako solidny ligowiec, mimo że wielu mu wrózyło karierę drugiego Boruca.
A co do Piasta, to mnie tylko przepakowanie Radosława Murawskiego denerwuję, od kilku juz wersji. Nie czepiam się o nowych piłkarzy, bo znam zasadę o której mowi jmk.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...