Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, znów muszę wrócić do czytania książek. W ostatnich 4 latach wyglądało to tak:

2012 - 24

2013 - 36

2014 - 14

2015 - 10

 

2012/13 było najlepszym okresem, bo pracowałem w księgarni internetowej + sam sobie dałem zakaz na seriale (pisałem magisterkę) + miałem za słabego kompa na jakiekolwiek gry ;) W czerwcu 2014 wszystko się odwróciło (obroniłem się, zmieniłem pracę i kupiłem kompa), przez co książki zeszły na dalszy plan... Ale mam teraz chęć czytania, ogarnąłem sobie aplikację Kindle'ową na komórcę, więc powinienem się rozkręcić ;)

 

Jakby ktoś był zainteresowany gdzie zbieram swoje info o książkach: http://lubimyczytac.pl/profil/115978/maciek-wroblewski

Odnośnik do komentarza

No u mnie też mogło by być z czytaniem lepiej, tym bardziej, że czytam w większości Agathę Christie na zmianę z Nienackim (założyłem sobie, że przeczytam wszystkie kryminały Christie i wszystkie Samochodziki Nienackiego), od czasu do czasu wrzucając coś innego. Tak czy inaczej wychodzi 1-2 książki na miesiąc.

Odnośnik do komentarza

No u mnie też mogło by być z czytaniem lepiej, tym bardziej, że czytam w większości Agathę Christie na zmianę z Nienackim (założyłem sobie, że przeczytam wszystkie kryminały Christie i wszystkie Samochodziki Nienackiego), od czasu do czasu wrzucając coś innego. Tak czy inaczej wychodzi 1-2 książki na miesiąc.

 

Ja Nienackiego mam właśnie w planach Dagome Iudex przeczytać, już sobie zassałem do aplikacji na komórce + jest na Kindle.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...