Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Maciek coś o dziwkach z roksy pisał. Myślałem, że to coś na wzór showup :kekeke: Na showupie mam zablokowane 3 konta za głupie komentowanie :/


Jedna laska na showupie zadała pytanie co ma zrobić za 10 żetonów. Zaproponowałem zgaszenie papierosa na czole. Nie zgodziła się :/

Odnośnik do komentarza

 

 

Będzie jakieś ruchanie na tych kamerkach?

Poniżej masz zdjęcie kobiety. Popatrz na nią i sam oceń, czy na miejscu faceta miałbyś na to ochotę. W ruchanie bardzo wątpię :P

 

to skąd ta czwórka dzieci?

Znany jest już jeden przypadek dziecka bez seksu :P

Jedna laska na showupie zadała pytanie co ma zrobić za 10 żetonów. Zaproponowałem zgaszenie papierosa na czole. Nie zgodziła się :/

Ty perwersie!!! :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Będzie jakieś ruchanie na tych kamerkach?

Poniżej masz zdjęcie kobiety. Popatrz na nią i sam oceń, czy na miejscu faceta miałbyś na to ochotę. W ruchanie bardzo wątpię :P

 

to skąd ta czwórka dzieci?

Znany jest już jeden przypadek dziecka bez seksu :P

 

czyli myśląc analogicznie powinniśmy się spodziewać nowej religii?

Odnośnik do komentarza

Kurwa mać, w pełne wersji też mogę tylko trenować nową pozycję lub tylko rolę zawodnika na naturalnej pozycji :|.

 

#1 - ustawiłem dla Lacazette, żeby cofnięty napastnik + OPP

#2 - po przejściu w trening z innego ekranu gra wymazuje mu CN i tylko pozycji ma się uczyć.

Coś źle kumasz. Jak odpale FM po południu to to sprawdze.
Odnośnik do komentarza

Na Fox Comedy leci odcinek MASH w którym Radar wraca o domu. Mega smutny, bo widać gołym okiem ze łzy aktorów nie były udawane :(

Mnie chyba najbardziej smucil ten, w którym wracał do domu podpulkownik Henry Blake (final sezonu 4 o ile dobrze pamiętam). Moment, gdy na końcu odcinka Radar przekazuje informacje, ze samolot z pułkownikiem został zastrzelony był najsmutniejszym w mojej historii telewizji.
Odnośnik do komentarza

 

Będzie jakieś ruchanie na tych kamerkach?

Poniżej masz zdjęcie kobiety. Popatrz na nią i sam oceń, czy na miejscu faceta miałbyś na to ochotę. W ruchanie bardzo wątpię :P

 

 

No tak, bo seks to przywilej jedynie pięknych, inteligentnych i bogatych :doh!:

Odnośnik do komentarza

 

 

Będzie jakieś ruchanie na tych kamerkach?

Poniżej masz zdjęcie kobiety. Popatrz na nią i sam oceń, czy na miejscu faceta miałbyś na to ochotę. W ruchanie bardzo wątpię :P

 

 

No tak, bo seks to przywilej jedynie pięknych, inteligentnych i bogatych :doh!:

 

 

Dlatego Man_iac wstąpił do zakonu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...