Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To wiele o Tobie mówi: aresztowania kilku tysięcy działaczy politycznych, pobicia w jeszcze większej liczbie, selektywny zakaz zgromadzeń, selektywna cenzura prewencyjna... ale wybory demokratyczne :) Minąłeś się z powołaniem, zacznij uświadamiać zawodowych historyków (nie mnie broń Boże), bo wybory te uznawane są za jeszcze mniej demokratyczne niż brzeskie w RP parę lat wcześniej.

A jeśli nie widzisz agresywności swoich postów, to daj je (anonimowo) do przeczytania komuś postronnemu.

Odnośnik do komentarza

To wiele o Tobie mówi: aresztowania kilku tysięcy działaczy politycznych, pobicia w jeszcze większej liczbie, selektywny zakaz zgromadzeń, selektywna cenzura prewencyjna... ale wybory demokratyczne :) Minąłeś się z powołaniem, zacznij uświadamiać zawodowych historyków (nie mnie broń Boże), bo wybory te uznawane są za jeszcze mniej demokratyczne niż brzeskie w RP parę lat wcześniej.

Czyli mamy jasność - Ty po prostu nieprawidłowo rozumiesz wybory demokratyczne. Dla Ciebie fakt istnienia cenzury w jakiejkolwiek postaci czy uchylenie habeas corpus oznacza likwidację demokracji, a fakt, że głosowanie jest nieprzymuszone, niefałszowane, wybory są powszechne, równe i bez przywilejów dla jakichkolwiek grup społecznych - już się nie liczy.

Ciekawa koncepcja, aczkolwiek całkowicie mylna. Z tego właśnie błędu co do kwestii politologicznych czy prawnych wynika błędna ocena faktów historycznych. ;) Polecam Garlickiego i jego "Polskie prawo konstytucyjne - zarys wykładu". Tam prosto opisuje przesłanki demokratyzmu wyborów - podpowiem, że kwestia habeas corpus, cenzury czy te inne wesołe przesłanki, które podałeś, nie są w żaden sposób omawiane.

Odnośnik do komentarza

BetaReport: FM2016 jest jakiś dziwny, mam właśnie półmetek pierwszego sezonu i nadal jestem drugi :) Tak długi stabilnej formy nie miałem od poprzedniej dekady :) A ponieważ nie mam co robić z kasą, wyrzuciłem 30 milionów na Llorisa (Weidenfelerowi rosną już chyba wnuki ;) ).

Odnośnik do komentarza

Gacek, a ja polecam walczyć demokratycznie w kampanii, w której kasują Ci Twój organ prasowy, robią regularne rajdy do mieszkań a połowę kadry wsadzają do aresztu :lol: Ktokolwiek twierdzi, że to mogą być demokratyczne wybory żyje w wieży z kości słoniowej.

Odnośnik do komentarza

BetaReport: FM2016 jest jakiś dziwny, mam właśnie półmetek pierwszego sezonu i nadal jestem drugi :) Tak długi stabilnej formy nie miałem od poprzedniej dekady :) A ponieważ nie mam co robić z kasą, wyrzuciłem 30 milionów na Llorisa (Weidenfelerowi rosną już chyba wnuki ;) ).

 

15 ma jeszcze większy, gram pierwszy sezon BVB i mam na 11 kolejek przed końcem 4 pkt przewagi nad Bayernem :-k

Odnośnik do komentarza

tej, czyli wybory na Krymie były demokratyczne? bo się gubię

W świetle tego, że były niezgodne z porządkiem prawnym państwa, na terenie którego były prowadzone, nie było wolności słowaa także nie posiadamy żadnej wiedzy na temat prawidłowości ich przeprowadzenia - możemy wysnuć tezę, że nie, nie były.

Ale hej, przetestujmy próbę Feanora: "czy zawieszono habeas corpus? Tak - były niedemokratyczne, nie - były demokratyczne".

Odnośnik do komentarza

 

tej, czyli wybory na Krymie były demokratyczne? bo się gubię

W świetle tego, że były niezgodne z porządkiem prawnym państwa, na terenie którego były prowadzone, nie było wolności słowaa także nie posiadamy żadnej wiedzy na temat prawidłowości ich przeprowadzenia - możemy wysnuć tezę, że nie, nie były.

Ale hej, przetestujmy próbę Feanora: "czy zawieszono habeas corpus? Tak - były niedemokratyczne, nie - były demokratyczne".

 

A wybory do MT były demokratyczne? :keke:

Odnośnik do komentarza

 

tej, czyli wybory na Krymie były demokratyczne? bo się gubię

W świetle tego, że były niezgodne z porządkiem prawnym państwa, na terenie którego były prowadzone, nie było wolności słowaa także nie posiadamy żadnej wiedzy na temat prawidłowości ich przeprowadzenia - możemy wysnuć tezę, że nie, nie były.

Ale hej, przetestujmy próbę Feanora: "czy zawieszono habeas corpus? Tak - były niedemokratyczne, nie - były demokratyczne".

 

Habeas corpus. Wolność słowa. Wolność zgromadzeń. Wolność stowarzyszania się. Nietykalność majątkowa. Terror SA. Terror policji pruskiej. Masowe aresztowania.

 

Hej, ja też tak potrafię :) Czy wybory krymskie były demokratyczne?

 

były

Odnośnik do komentarza

 

Będzie jakieś ruchanie na tych kamerkach?

Poniżej masz zdjęcie kobiety. Popatrz na nią i sam oceń, czy na miejscu faceta miałbyś na to ochotę. W ruchanie bardzo wątpię :P

 

to skąd ta czwórka dzieci?

 

o, Gacek zamiast tutaj prowadzić dysputę na temat habeas corpus mógłby napisać jakiś donosik do RPD. jak ktoś chce sobie robić pseudo Truman Show, to bardzo proszę, ale nie wybaczę mieszania do czegoś takiego dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...