Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bycie na liście wstydu Gacka to dla mnie powód do dumy. Swoją drogą nie wiem czemu znowu masz mnie za narodowca czy PiSowca :D. Takiego Roberta Winniczka bardzo szkaluję, bo to znany mussolinista. W dyskusji u Lisa razem z Bosakiem wypadli bardzo słabo, ale osoby z którymi dyskutowali też nie były lepsze, miały ten sam zjebany mentorski ton co Gacek.

Lol?

Chłopie. Ja Cię nie mam za narodowca czy pisowca. Mam Cię za idiotę, który bez żadnego przygotowania merytorycznego wyznaje poglądy, które zna z memów - coś jak Vami piszacy o gornictwie. To wspólny mianownik wyznawców wielu partii i poglądów, choć szczególnie często reprezentowany wśród dzisiejszej prawicy.

 

Znamy się tak dobrze, że wiesz co przeglądam w necie, co czytam itd., fajnie. No ale również mam Cię za idiotę, więc "pozdrawiam". Generalnie na dłuższą dyskusję nie mam czasu, bo muszę się na jutro z socjotechniki uczyć, ale tak z ciekawości kogo uważasz za prawicę? Przecież ten podział jest niesamowicie przestarzały. Biorąc pod uwagę lewica-prawica to PiS + SP + PR mimo nazwy "Zjednoczona Prawica" są w większości lewicą, która wierzy w Boga i chodzi do Kościoła ;). Chyba tylko Partia Razem ma bardziej lewicowy program gospodarczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Bycie na liście wstydu Gacka to dla mnie powód do dumy. Swoją drogą nie wiem czemu znowu masz mnie za narodowca czy PiSowca :D. Takiego Roberta Winniczka bardzo szkaluję, bo to znany mussolinista. W dyskusji u Lisa razem z Bosakiem wypadli bardzo słabo, ale osoby z którymi dyskutowali też nie były lepsze, miały ten sam zjebany mentorski ton co Gacek.

Lol?

Chłopie. Ja Cię nie mam za narodowca czy pisowca. Mam Cię za idiotę, który bez żadnego przygotowania merytorycznego wyznaje poglądy, które zna z memów - coś jak Vami piszacy o gornictwie. To wspólny mianownik wyznawców wielu partii i poglądów, choć szczególnie często reprezentowany wśród dzisiejszej prawicy.

 

Znamy się tak dobrze, że wiesz co przeglądam w necie, co czytam itd., fajnie. No ale również mam Cię za idiotę, więc "pozdrawiam". Generalnie na dłuższą dyskusję nie mam czasu, bo muszę się na jutro z socjotechniki uczyć, ale tak z ciekawości kogo uważasz za prawicę? Przecież ten podział jest niesamowicie przestarzały. Biorąc pod uwagę lewica-prawica to PiS + SP + PR mimo nazwy "Zjednoczona Prawica" są w większości lewicą, która wierzy w Boga i chodzi do Kościoła ;). Chyba tylko Partia Razem ma bardziej lewicowy program gospodarczy.

 

Feanor ładnie tłumaczył, że prawica to nie tylko hurr durr wolny rynek, i PiS ma prawo nazywać się prawicą. Korwinowska nowomowa pierze mózgi nie gorzej od tej tefałenowskiej, tylko jest inna niż telewizyjna. Wystarczy, że TVN kogoś nie lubi, i nagle ten ktoś jest człowiekiem w lśniącej zbroi i najlepszym kandydatem dla swojej funkcji (Antoni 'zdradzam tajemnicę państwową' Macierewicz) i się okazuje, że wynosił niemowlaki z płonących domów. TYLKO TEGO MEDIA NIE POKARZOM.

 

Swoją drogą to straszne jak bardzo nacjolistyczne poglądy wydają się popularne w sporej części internetu. Cały kult państwa polega na tym, że zamiast myśleć za siebie ktoś myśli za nas, więc chcąc "SILNEJ NIEZALEŻNEJ KATOLICKIEJ ANTYIMIGRANCKIEJ" i chuj wie jeszcze jakie Polski tak naprawdę chce większego bata nad dupą. No bo inaczej niż zbrojnie i restrykcyjnie bronić przed rzekomymi zagrożeniami z zewnątrz się nie da. Korwin jest bajdełej zabawny ze swoją retoryką "my chcemy żeby człowiek był wolny, żeby mógł totototo, a teraz to jest niewolnikiem" a w następnym zdaniu zapowiada, że chce silnej polskiej armii, czyli albo chce utrzymywać monopol Państwa na wojsko (no bo nie wiem jak zamierza w uczciwej konkurencji wygrywać finansowo z prywatnymi firmami), albo chce wypełniać definicje niewolnictwa urządzając obowiązkowy pobór do wojska. Wojenne nastawienie zawsze musi dążyć do większej kontroli państwa nad jednostką. No ale barany muszą mieć kogoś, kto je poprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

 

 

Bycie na liście wstydu Gacka to dla mnie powód do dumy. Swoją drogą nie wiem czemu znowu masz mnie za narodowca czy PiSowca :D. Takiego Roberta Winniczka bardzo szkaluję, bo to znany mussolinista. W dyskusji u Lisa razem z Bosakiem wypadli bardzo słabo, ale osoby z którymi dyskutowali też nie były lepsze, miały ten sam zjebany mentorski ton co Gacek.

Lol?

Chłopie. Ja Cię nie mam za narodowca czy pisowca. Mam Cię za idiotę, który bez żadnego przygotowania merytorycznego wyznaje poglądy, które zna z memów - coś jak Vami piszacy o gornictwie. To wspólny mianownik wyznawców wielu partii i poglądów, choć szczególnie często reprezentowany wśród dzisiejszej prawicy.

 

Znamy się tak dobrze, że wiesz co przeglądam w necie, co czytam itd., fajnie. No ale również mam Cię za idiotę, więc "pozdrawiam". Generalnie na dłuższą dyskusję nie mam czasu, bo muszę się na jutro z socjotechniki uczyć, ale tak z ciekawości kogo uważasz za prawicę? Przecież ten podział jest niesamowicie przestarzały. Biorąc pod uwagę lewica-prawica to PiS + SP + PR mimo nazwy "Zjednoczona Prawica" są w większości lewicą, która wierzy w Boga i chodzi do Kościoła ;). Chyba tylko Partia Razem ma bardziej lewicowy program gospodarczy.

 

Feanor ładnie tłumaczył, że prawica to nie tylko hurr durr wolny rynek, i PiS ma prawo nazywać się prawicą. Korwinowska nowomowa pierze mózgi nie gorzej od tej tefałenowskiej, tylko jest inna niż telewizyjna. Wystarczy, że TVN kogoś nie lubi, i nagle ten ktoś jest człowiekiem w lśniącej zbroi i najlepszym kandydatem dla swojej funkcji (Antoni 'zdradzam tajemnicę państwową' Macierewicz) i się okazuje, że wynosił niemowlaki z płonących domów. TYLKO TEGO MEDIA NIE POKARZOM.

 

Swoją drogą to straszne jak bardzo nacjolistyczne poglądy wydają się popularne w sporej części internetu. Cały kult państwa polega na tym, że zamiast myśleć za siebie ktoś myśli za nas, więc chcąc "SILNEJ NIEZALEŻNEJ KATOLICKIEJ ANTYIMIGRANCKIEJ" i chuj wie jeszcze jakie Polski tak naprawdę chce większego bata nad dupą. No bo inaczej niż zbrojnie i restrykcyjnie bronić przed rzekomymi zagrożeniami z zewnątrz się nie da. Korwin jest bajdełej zabawny ze swoją retoryką "my chcemy żeby człowiek był wolny, żeby mógł totototo, a teraz to jest niewolnikiem" a w następnym zdaniu zapowiada, że chce silnej polskiej armii, czyli albo chce utrzymywać monopol Państwa na wojsko (no bo nie wiem jak zamierza w uczciwej konkurencji wygrywać finansowo z prywatnymi firmami), albo chce wypełniać definicje niewolnictwa urządzając obowiązkowy pobór do wojska. Wojenne nastawienie zawsze musi dążyć do większej kontroli państwa nad jednostką. No ale barany muszą mieć kogoś, kto je poprowadzi.

 

On nikomu nie zawinił, nie zadzierał z gangsterami

Nie był alkoholikiem, nie szprycował się dragami

Był jednym z najlepszych na uniwersytecie

Żył między nami w naszym chorym świecie

Student matematyki brutalnie zamordowany

Roztrzaskana czaszka bejsbolami

Przez dwóch małoletnich skurwysynów

Na pewno świadomych swojego czynu

To było w Krakowie, w mojej dzielnicy

Podgórze – w niebezpiecznej okolicy

A gdzie była policja – nasi stróże prawa

Patrol uliczny, przecież zmrok zapada

Pewnie dwie ulice dalej nieubłaganie

Wciskali komuś mandat za złe parkowanie

 

Jeden, dziewięć, dziewięć, pięć - Warszawa

Niewinny chłopak ofiarą strzałów pada

Przyjechał do stolicy zrealizować marzenia

Zamaskowany pojeb bez zastanowienia

Zastrzelił chłopaka, bo był świadkiem napadu

Na głupi kantor, czy naprawdę było warto?

Bo czy był jakiś sens odbierać mu życie

Zastanówcie się, co wy kurwa robicie?

 

Wystrzelajcie się nawzajem, roztrzaskajcie sobie łby

Pierdoleni PsYhOpAcI, dlaczego my?

Dlaczego nie możemy żyć spokojnie?

Strach wyjść na ulice jak na jakiejś wojnie

A policje tak naprawdę to gówno obchodzi

Coraz częściej mordercami są ludzie młodzi

Ale jaki policja przykład im daje

Kiedy na przesłuchaniu koleś kulką w łeb dostaje

Od pijanego policjanta

 

Ocknijcie się wszyscy, przejrzyjcie na oczy

Powiedzcie jak mogliśmy tak bardzo się stoczyć

Czy nikogo nie męczy jego własne sumienie

Totalna znieczulica na ludzkie cierpienie

Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć

A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy

To mądra myśl, bardzo mądre słowa

Niech każdy z nas je w pamięci zachowa

Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

 

Wystrzelajcie się nawzajem, roztrzaskajcie sobie łby

Pierdoleni PsYhOpAcI, dlaczego my?

Dlaczego nie możemy żyć spokojnie?

Strach wyjść na ulice jak na jakiejś wojnie

A policje tak naprawdę to gówno obchodzi

Coraz częściej mordercami są ludzie młodzi

Ale jaki policja przykład im daje

Kiedy na przesłuchaniu koleś kulką w łeb dostaje

Od pijanego policjanta

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

porządny chłopaczyna


otworzyłem sobie okno, muzyczka gra, ruszam z nowym sezonem w FM, klepię durne posty na CMF i sielankę przerywa zajebiście głośne "beeee beeeeeeeeeee". Kurwa, koza? Może u sąsiada na przeciwko ale kurwa.....koza o tej porze? pojebało? I po chwili znowu "beeeeee beeeeeeeeee". Myślałem, że może jakieś okno mi się otworzyło w przeglądarce z reklamą..... Też nie. Gram.... i znowu "beeeee beeeeeeeee". Nie wytrzymałem. Wychodzę na balkon, lampka w ręku, nakurwiam sąsiadowi po chałupie i co widzę? Jego 12-13 letniego syna z upośledzeniem umysłowym, który klęczy na czterech i beczy. No kuuuuurwaaaaaaaa.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dobry trolling nie jest zły :P Chociaż ja tam widziałem w telewizji kompletną odwrotność tezy Gacka. Tzn. raczej promowana jest postawa otwarta i pod względem innych narodowości i preferencji seksualnych itp.

 

A kto zapraszał Winnickiego i Bosaka? Skrajne odłamy PiS? Kto transmitował eksperymenty na parówkach i wmawiał, że to próba wyjaśnienia katastrofy lotniczej?

Man_iac, proszę Cię. Jakby nie akceptacja telewizji dla radykałów, to Jahy czy Lucasy tego kraju nie mogłyby mieć głowy zapchanej radykalizmami, które takim naiwniakom wkładają do łbów brunatni politycy - korzystając na tym, że tacy ludzie nie zrozumieją wiele, a nacjonalizm gra na najniższych pobudkach zrozumiałych dla każdego. Jak w TV dasz radykała mówiącego prostymi zdaniami i profesora z gębą pełnych mądrych tez, to myślisz, że kogo prosty mięśniak lad zrozumie? Przecież nie kogoś, który mówi zdaniami złożonymi.

Jest w mediach miejsce na pluralizm, na różnice pomiędzy politykami klasy Szydło, Korwina czy Tuska, ale radykałów ze wszystkich stron, czy to wzdychających do Stalina czy gardzących Hitlerem przy równoczesnym powielaniu jego poglądów należy wycinać. Bo w przeciwnym wypadku pozostaje Ci to, co pozostaje mądrym łbom z TVN - lament i załamywanie rąk nad tym, że tysiąc półgłówków może przegłosować te wszystkie "mądre" głowy z TV, które nie potrafiły działać prewencyjnie.

Gdyby wyciąć z telewizji radykałów to Korwin jednak poleciałby jako jeden z pierwszych, więc nie rozumiem wymieniania go w tym towarzystwie. No chyba, że radykalizm ma być wycinany tylko z jednej strony. Daleko mi do poglądów nacjonalistycznych, a znacznie bliżej do liberalnych, ale mimo wszystko uważam, że cenzura którejkolwiek ze stron politycznej jest znacznie bliższa stalinizmu, niż dopuszczenie do głosu również osób o tych poglądach.

Korwin jest dla mnie raczej ciekawostką, żartem niż realną opcją polityczną - ale nie jest on niebezpieczny.

Ludzie tacy jak Winnicki czy - nieistniejący w polskich realiach - stalinowcy bądź komuniści już są. I takich należy, dla dobra ogółu czy dla dobra otumanionych przez nich jednostek takich jak Jahu - wyciąć z mediów. Przez fakt nierównego podziału inteligencji w społeczeństwie i naturalną większość Jahów nad Profesorami dopuszczenie do mediów takich ludzi jest niebezpieczne, a historia się lubi powtarzać. Wybory w Rzeszy w 1933 r. też były demokratyczne i miały takie wyniki, bo Lucasów była większość. Temu należy przeciwdziałać.

Wybory, które dały nazistom władzę były w 1932 (dwukrotnie zresztą). Ja nie o tym zresztą: w tych wyborach NSDAP wygrało bez dostępu do ogólnoniemieckich mediów (wtedy gazet), wystarczyły im wiece, talenty Hitlera obwożonego po całych Niemczech samolotem, rosnący strach przed coraz silniejszą KPD i kryzys. Innymi słowy: jeśli ktoś jest odpowiednio zdeterminowany i inteligentny a okolicznosci akurat sprzyjają, to dostęp do mediów nie jest problemem nie do przeskoczenia, szczególnie dziś (vide Strefa Wolnego Słowa, czy jak się tam nazywa ta federacja oszołomów od Sakiewicza i Hejke).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...