Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy ja wiem, może za mało czytałem, albo za dużo tekstów w kategorii Real/Barca albo politycznych. Jedyne co mnie czasem zmusza do weszło to dosyć unikatowe tematy, o niższych ligach itepe. Z piszących tam żaden nie przekonuje.

 

Sprawdź Leszka Milewskiego i dłuższe wywiady Tomka Ćwiąkały (w żadnym wypadku inne formy tekstów jego autorstwa, to zwykłe gówno).

 

Dokładnie,ale te unikatowe tematy czy niższe ligi to można w ciemno zakładać,że artykuły Milewskiego.

I wywiady Ćwiąkała/Stano czy ostatnio solowe Ćwiąkały z ligowymi graczami też w większości warte uwagi.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam opcję jebnięcia się na poduchach w nowej pracy - czasami wysiedzenie 8h przy biurku to było wyzwanie, a teraz jak mnie plecy bolą, to po prostu idę się jebnąć na poduchach lub hamaku lub fotelu w budce telefonicznej :)

 

No a drugi największy plus, to że w automacie cola kosztuje 1,80 zł, a w poprzedniej robocie było 2,50zł!

Odnośnik do komentarza

 

 

No a drugi największy plus, to że w automacie cola kosztuje 1,80 zł, a w poprzedniej robocie było 2,50zł!

 

U mnie w biurze jest za zeta.

 

Przebijam, u mnie w poprzedniej firmie cała zawartość automatów była za free ;)

 

 

No, i jak na tym firma wyszła? ;) Pewnie polaki cebulaki do domu puszki zabierali.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...