Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czolem!

 

widzisz timon, a ja sie wczoraj dowiedzialem ze mam w perspektywie wyjazd sluzbowy do Noumei (Nowa Kaledonia) i jaram sie tym niemozebnie :)

jedyne, czego sie leciutko obawiam, to czy mnie tam dzikusy nie zjedzo :P

Ale po co Cię aż tam wysyłają? :D Zazdroszczę!

 

Ruszam wcześniej do pracy poobrabiać się z prywatą, bo w domu jakoś zacięcia nie ma :<

Odnośnik do komentarza

Jako że kryzys timonowi już minął, to mogę się wypowiedzieć :P

 

Fajnie że go wspieracie, ale dobrze by było zrobić to merytorycznie (jak Fenomen czy Reaper np). Nazywanie kogoś cipką i mówienie weź się w garść, bądź facetem, nie na każdego działa motywująco, a często jest wprost przeciwnie :>

Odnośnik do komentarza

Przyjemnie się siedzi na tym macu :-k Poprosiłem o myszkę do niego, ale dali mi jakieś dziadostwo za 10 zł, a faktycznie ten touchpad jest bardzo dobry i wygodnie się z niego korzysta. Chociaż zaznaczanie tekstu dwoma rękami jest słabe cały czas ;) No i cholerny guzik CMD, nie dość że jest w miejscu altu i za każdym razem, gdy chcę zrobić polskie fonty to go wciskam, to na dodatek jeszcze trzeba go używać do kopiuj, wklej i zaznacz wszystko :P


A w Tanzanii same muslimy i wszyscy chcieli się ciągle wysadzać :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...