Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ligę Mistrzów włączcie lepiej.

 

U nas też pełno Niemców na zakupach, no ale oni za ojro to se mogą :P FYM, a jak z przejazdem przez granicę po stronie białoruskiej?


AHaha

 

https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xtp1/v/t43.1792-2/11092244_619796094818037_800786174_n.mp4?efg=eyJybHIiOjE1MDAsInJsYSI6MTAyNCwidmVuY29kZV90YWciOiJoZCJ9&rl=1500&vabr=568&oh=b2059148d18b06284d50b477ee68cf63&oe=5626B81C

Odnośnik do komentarza

 

o Ukrainie i Rzeszowie to chyba każdy słyszał.

 

A co do regionalizmów, podobno ja mam tak charakterystyczny akcent w mowie, że ludzie w robocie mi mowią, pan musi być z południowej Wielkopolski. Mowi pan jak skrzyżowanie Hanysa z Poznaniakiem :keke:

A co ja się nasłuchałem dobrego o Wielkopolaninach w robocie. Zwłaszcza Dolny Śląsk ma jakiś kompleks niższości wobec nas.

Mam wrecz odwrotne przemyslenia :)

 

no może w mieście inaczej to wyglada, ale jak łaże po tych dolnośląskich wsiach, to zawsze wychwalają nasze rolnictwo i gospodarność ludzi.

Odnośnik do komentarza

 

 

o Ukrainie i Rzeszowie to chyba każdy słyszał.

 

A co do regionalizmów, podobno ja mam tak charakterystyczny akcent w mowie, że ludzie w robocie mi mowią, pan musi być z południowej Wielkopolski. Mowi pan jak skrzyżowanie Hanysa z Poznaniakiem :keke:

A co ja się nasłuchałem dobrego o Wielkopolaninach w robocie. Zwłaszcza Dolny Śląsk ma jakiś kompleks niższości wobec nas.

Mam wrecz odwrotne przemyslenia :)

 

no może w mieście inaczej to wyglada, ale jak łaże po tych dolnośląskich wsiach, to zawsze wychwalają nasze rolnictwo i gospodarność ludzi.

 

A, z tym sie w sumie jeszcze zgodze. Tyle ze z tym "kompleksem nizszosci" to raczej smiech, bo podejscie do was mamy raczej ambiwalentne.

Odnośnik do komentarza

 

 

o Ukrainie i Rzeszowie to chyba każdy słyszał.

 

A co do regionalizmów, podobno ja mam tak charakterystyczny akcent w mowie, że ludzie w robocie mi mowią, pan musi być z południowej Wielkopolski. Mowi pan jak skrzyżowanie Hanysa z Poznaniakiem :keke:

A co ja się nasłuchałem dobrego o Wielkopolaninach w robocie. Zwłaszcza Dolny Śląsk ma jakiś kompleks niższości wobec nas.

Mam wrecz odwrotne przemyslenia :)

 

no może w mieście inaczej to wyglada, ale jak łaże po tych dolnośląskich wsiach, to zawsze wychwalają nasze rolnictwo i gospodarność ludzi.

 

lol

 

 

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...