Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo kumam. Przecież wino sprzedaje się w litrowych butelkach, a te ekskluzywne browary to pewnie 0,4. Czyli te "niewygorowane" 25 zł płaci się za 4 lyki.

 

Chyba jak pijesz tak jak Kopyr ;)

Ale to musi byc ciezkie zycie bycie Vamim, trzeba pamietac o wszystkich swoich wlasnych nakazach, zakazach, nigdy, zawsze... Ja jak mam ochote to sie napije vipa, albo piwo za 25 zl, albo oranzade hellene, albo wodke z czerwona kartka. Wszystko zalezy od mojego wlasnego humoru w danym momencie. Tak zyje sie zdecydowanie latwiej, obiecuje :)

Dlatego wlasnie dzien zaczynam od piwka 0,33. Niestety kosztowalo mnie az 5zl :(

 

Nie ma zadnych nakazow. Po prostu pije, co mi smakuje. A ze nie smakuje mi sikacz z koncernu, to go nie pije. Jak Mikkeller Black bedzie kosztowal 3 zl, to chetnie go za tyle kupie. Ostatnio np. kupilem za 4,49 kilogram muli. Byly pyszne.

A dlaczego ziarna fair trade? Co za różnica w smaku czy murzyn zarobił 20 centów czy dolarów? Chciał pracować i dostał stawkę na jaką umówił się z pracodawcą.

 

Bo koncernowe generalnie wieje syfem. W każdej dziedzinie. Ziarno fair trade po prostu ma wiecej aromatu i smaku, jest staranniej transportowane, ma duzo krotszy termin palenia, itd. Nie obchodzi mnie to, ile zarobi Murzyn. Zalezy mi na pelni aromatu i smaku.

Odnośnik do komentarza

 

Kurde, u mnie konsola to by sie jednak nie sprawdzila patrzac na liczbe gier, ktorych do tej pory nie tknalem na kompie :-k Ale jak wroce do Polszy, to z checia sobie w cos pociupie przed premiera FM 16, chyba This War of Mine teraz mialem wziac na tapete i oczywiscie temat sie przeciagnal ;)

złapałeś mi już murzyna?
Same obiboki, nie warto. Ukrainka bedzie lepsza inwestycja.
Odnośnik do komentarza

A ja sobie czytam taki artykuł o rusofobii i w jednym miejscu aż musiałem sprawdzić, bo nie chciało mi się uwierzyć. Otóż autor (prof. Andrzej Romanowski) napisał, że w trakcie rozbiorów Rosja zagarnęła jedynie ziemie etnicznie ruskie, nie biorąc ani skrawka ziem etnicznie polskich, czyli patrząc z ich perspektywy, odzyskali ziemie dla Wielkiej Rusi, zagarnięte niegdyś przez Polaków. I rzeczywiście, patrząc na mapę, tak było. Oczywiście, ziemie te, pomimo tego, że etnicznie ruskie były, wcale mogły do Rosji nie chcieć, ale nie zmienia to faktu przytoczonego powyżej :-k

Odnośnik do komentarza

Moje zmiany w konfigu są minimalne, zmieniłem bodajże klawisz otwierania kupna i klawisz mikrofonu na te podstawowe

Ja się teraz pobawiłem trochę z konfigiem, i mam pod bocznym klawiszem myszy zbindowane 'qq' do awupy, na skrolupa wziąłem flesza na skroldałna smołka i spróbuję pograć jak proawuperzy (w zasadzie wszyscy tak grają, kennys, neo, guardian, dżejdablju) na 4:3 z czarnymi paskami po boku na 1024x768. Teraz tylko muszę uczyć się strzelać :keke:.

Odnośnik do komentarza

 

U mnie wczoraj podczas mszy proboszcz zrobił lokowanie produktu - "głosujmy na ludzi prawych i sprawiedliwych" ;)

http://biblia.info.pl/cgi-bin/biblia-szukaj.cgi?slowo=prawo+i+sprawiedliwo%25B6%25E6&tlumaczenie=bt&sas=&Nw=tak&zak=1-100&st=i

 

 

Nie bój, ja wiem, że w Biblii nie brakuje odwołań. On to powiedział w trakcie ogłoszeń więc była to jego własna inwencja. Zresztą on jest znany z tego, że przy okazji wyborów trudno mu się powstrzymać przed komentarzami. Tak poza to bardzo dobry ksiądz.

Odnośnik do komentarza

 

Moje zmiany w konfigu są minimalne, zmieniłem bodajże klawisz otwierania kupna i klawisz mikrofonu na te podstawowe

Ja się teraz pobawiłem trochę z konfigiem, i mam pod bocznym klawiszem myszy zbindowane 'qq' do awupy, na skrolupa wziąłem flesza na skroldałna smołka i spróbuję pograć jak proawuperzy (w zasadzie wszyscy tak grają, kennys, neo, guardian, dżejdablju) na 4:3 z czarnymi paskami po boku na 1024x768. Teraz tylko muszę uczyć się strzelać :keke:.
ja próbowałem grać 4:3 to nie umiałem sie odnaleźć, no i dużo mniej widać. W meczu Virtusów była taka sytuacja na overpassie za kamieniem sie schował rywal i nie zobaczył przechodzącego z boku Taza, który go potem zajebał. :D
Odnośnik do komentarza

 

Krzysfiol, jak tam konsola? Widziałem, że w NBA sporo pogrywasz :)

 

A wiesz, jestem zachwycony :D Muszę kupić sobie PS+, żeby móc grać online i wtedy można jakąś fifkę ogarnąć.

 

A w co Wy gracie, żeby ewentualnie kupić i móc do Was dołączyć? :)

 

Jedyny racjonalny powód, by w tej chwili zakupić PS4, to możliwość pogrania online z człowiekiem z plebanii. Bo Micha to mam zamiar niebawem ograć kilka razy na jego metrażu - a jak wiadomo, bramki na wyjeździe liczą się podwójnie.

Odnośnik do komentarza

Powinno grać się tak, że nie kryje się dwóch kątów naraz, więc węższe pole widzenia może zadziałać negatywnie raczej bardzo rzadko, ja sam nie kojarzę sytuacji, w której zobaczyłem coś kątem oka w rogu ekranu i mi to pomogło, bardziej kojarzę, że rzucałem okiem gdzieś w róg ekranu i akurat wtedy mi ktoś wybiegał, więc wtedy jak się nie ma farta to jest się martwym. Nawet nie chodzi o używanie tych samych ustawień co proplejerzy (nieawp pro gracze często grają na 16:9), na logikę pod granie z awp 4:3 blackbars wydaje się lepsze, nawet jak dzięki szerszemu polu widzenia kogoś dostrzeżesz, to i tak jesteś martwy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Krzysfiol, jak tam konsola? Widziałem, że w NBA sporo pogrywasz :)

A wiesz, jestem zachwycony :D Muszę kupić sobie PS+, żeby móc grać online i wtedy można jakąś fifkę ogarnąć.

 

A w co Wy gracie, żeby ewentualnie kupić i móc do Was dołączyć? :)

Jedyny racjonalny powód, by w tej chwili zakupić PS4, to możliwość pogrania online z człowiekiem z plebanii. Bo Micha to mam zamiar niebawem ograć kilka razy na jego metrażu - a jak wiadomo, bramki na wyjeździe liczą się podwójnie.
To taki troche ukryty diss po Kucharze, ladzie, Scorpio i wszystkich innych z ps4, co nie? :(
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...