Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

A ja sobie w ramach przygotowania do diety opierdoliłem hamburgera domowej roboty :D Ciężko będzie się odzwyczaić, ale przynajmniej wołowinę zostawię.

 

Coś do niego wkitrał? Mam dobrą wołowinę mieloną i szukam inspiracji


 

Bułę opiekłem w piekarniku, a z dodatków pekinka, ogórek kiszony i pomidor. No i sos na bazie ketchupu i musztardy.

 

KLucz to dobre przyprawienie mięsa. Ja wkrajam posiekaną cebulę, dodaję sporo pieprzu, chili, soli, trochę imbiru, kapkę wody i dwie łyżeczki musztardy sarepskiej.

 

E nie, to ja wolę mięso zostawić klasycznie, oliwa, jajko, pieprz, sól i cebula, a dodawać do buły. Mam buraka w sumie więc dojebie se burakiem z jakimś białym serem :-k

Odnośnik do komentarza

no wyedytowałem, przyznaje sie. Nie wiem, co mi się popierdoliło, że prezes gra u kitajców.

Paczę, na ekstraklasie nie da sie zbudować sensownego składu. Jest w FIFI jakiś handicap dla słabszych składów, czy cuś takiego?

Ale polski skład już tak źle nie wygląda: http://www.futhead.com/16/squads/2329516/

 

A są jeszcze np. Sobiech (73), Jędrzejczyk (72), Robak (72), Gajos, Peszko i Klich (po 71).

Odnośnik do komentarza

 

Chyba spróbuję zagrać kilka meczów dwoma napastnikami :-k

FM? Ja w Liverpoolu sobie tak gram, zajebiście ładnie to wygląda i skuteczne.

 

Tylko ja w FM 2013... Pierwszy mecz średnio wyglądał, a na rewanż z Romą chyba jednak wrócę do starej, sprawdzonej od wielu sezonów taktyki :-k

Chociaż w ostatnich 10min 4 bramki :o

Odnośnik do komentarza

Holandia - Francja 4:6 (Diouf 3, Pottier, Mohamed, Reali)

 

Odmłodzona, nowa Francja dała czadu :D


Francja - Hiszpania 3:1 (Saint-Louis, Morel, Benali)

 

Moich dwóch wychowanków z Marsylii dało czadu :) Mogą mieć 30 na karku, mógł Castellana nie stawiać na Benalego, ale u mnie Youssef będzie grał. Nie zapomnę, jak w wieku 17 lat strzelał gole w Ligue 1.

Odnośnik do komentarza

 

Jak Ci pomóc Keith?

 

robiłem kiedyś w arcGis-ie tabelkę pod podkład z gminami w Polsce, i jest tam kolumna z nazwą gminy.

Licencja Arka sie mi skończyła, chciałem to otworzyć w Qgisie. I tu jest problem, bo qgis jakoś formatowania polskich znaków nie łapię. Jest na to inny sposób, niż żmudna ręczna edycja?

 

plik shp?

http://pikio.pl/feministki-brutalnie-strollowane-obsikiwaly-sie-dla-rownosci-a-akcja-to-fejk/#killyourselfforequality

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...