Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ta gra jest pojebana. Jak idzie, to wygrywasz fefnascie meczow z rzedu. jak cos sie zatnie to cokolwiek nie zrobisz i tak chuja ugrasz. Mam juz 8 spotkan z rzedu bez wygranej...

 

No, ale przecież to wcale nie jest jakiś niewiarygodny scenariusz w prawdziwym świecie. Co roku w rozgrywkach ligowych można znaleźć takie przypadki.

Odnośnik do komentarza

Patrzę na tę konstrukcję Gabe'a i tak sobie myślę, jak bardzo bym umierał gdybym musiał coś takiego stworzyć... Z własnej nieprzymuszonej woli na pewno nigdy bym za coś takiego się nie zabrał.

 

Nie chcę mi się, nie chcę, ale później mięsko z takiego miejsca to szamałbym kilogramami ;)

 

Ja właśnie wolę robić takie rzeczy samemu niż kupić w sklepie. Tak samo jak np. z grzybami. Wolę iść samemu do lasu nazbierać niż kupić od Andrzeja, który prowadzi handel pod Biedronką.

Odnośnik do komentarza

 

ta gra jest pojebana. Jak idzie, to wygrywasz fefnascie meczow z rzedu. jak cos sie zatnie to cokolwiek nie zrobisz i tak chuja ugrasz. Mam juz 8 spotkan z rzedu bez wygranej...

 

No, ale przecież to wcale nie jest jakiś niewiarygodny scenariusz w prawdziwym świecie. Co roku w rozgrywkach ligowych można znaleźć takie przypadki.

 

tylko tutaj za czesto taki scenariusz. No i FM jednak chętniej zwalnia trenera niz prezesie w realnym świecie.

Odnośnik do komentarza

 

Patrzę na tę konstrukcję Gabe'a i tak sobie myślę, jak bardzo bym umierał gdybym musiał coś takiego stworzyć... Z własnej nieprzymuszonej woli na pewno nigdy bym za coś takiego się nie zabrał.

 

Nie chcę mi się, nie chcę, ale później mięsko z takiego miejsca to szamałbym kilogramami ;)

 

Ja właśnie wolę robić takie rzeczy samemu niż kupić w sklepie. Tak samo jak np. z grzybami. Wolę iść samemu do lasu nazbierać niż kupić od Andrzeja, który prowadzi handel pod Biedronką.

 

Żarcie to żarcie, ale nienawidzę robótek ręcznych, unikam jak ognia... Zapłaciłbym komuś, żeby mi to postawił i później mógłbym z tego szamać ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

ta gra jest pojebana. Jak idzie, to wygrywasz fefnascie meczow z rzedu. jak cos sie zatnie to cokolwiek nie zrobisz i tak chuja ugrasz. Mam juz 8 spotkan z rzedu bez wygranej...

 

No, ale przecież to wcale nie jest jakiś niewiarygodny scenariusz w prawdziwym świecie. Co roku w rozgrywkach ligowych można znaleźć takie przypadki.

 

tylko tutaj za czesto taki scenariusz. No i FM jednak chętniej zwalnia trenera niz prezesie w realnym świecie.

 

Prezesi Ekstraklasy lubią to.

Odnośnik do komentarza

Nie może chyba bardziej od nutella bodybuildera Czerniewicza, ten to jest kurwa amant. Za te jego plany treningowe 5 zeta bym nie dał, na sfd za 50zł ułożą lepszy. On autentycznie każe jeść swoim podopiecznym przynajmniej jednego batona typu snikers dziennie :lol:. Jak się nie zje to się ma 'niezdrowe podejście do diety' XD.

Mam kolegę, który Czerniewicza bardzo poważa, co prawda nie wiem czy stosuje się do jego porad żywieniowych, ale generalnie iifym mocno i efekty ma całkiem fajne - https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/11355963_1488376111486769_333365993_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Iifym nie ma nic wspólnego ze snickersami i Nutellą, to jest bardzo popularne wypaczenie. Głównie chyba warszawski koks zrobił z tego jedzenie chipsów, a na koksie zrobi się super formę nawet jedząc gówno.

 

to jest jeszcze śmieszniejsze niż nutlella :D

Czerniewicz jest skuty jak sito a teraz wygląda jak zalany wieprz, jak faktycznie sie przygotowuje do zawodów to wpierdala tylko czyste żarcie a reszta to marketing... podobnie WK goscie wpierdalaja ryz i kure a zarabiają na pierdoleniu głupot :D

 

Na koksie musisz jest duzo i czysto inaczej chuja z tego będzie, chyba że łykasz mietka to możesz wpierdalac w maku bo i tka bedziesz zalany i 'duzy'

Odnośnik do komentarza

Patrzę na tę konstrukcję Gabe'a i tak sobie myślę, jak bardzo bym umierał gdybym musiał coś takiego stworzyć... Z własnej nieprzymuszonej woli na pewno nigdy bym za coś takiego się nie zabrał.

 

Ale ja nie umieram z głodu. :] Ba, podejrzewam, że nigdy nie wykorzystam potencjału, patrząc na wielkość tego co robię. Nie wiem nawet, czy wędzenie będzie mi się podobać

Ja to robię, bo sprawia mi to przyjemność - robienie czegoś od podstaw (maksymalnie możliwie). Podobnie z piwem, chlebem, stolarstwem itd.

 

Może to już kryzys wieku średniego, bo manualny to ja nigdy nie byłem, raczej można było powiedzieć, że miałem dwie lewe ręce, dlatego poszedłem do LO, a nie do technikum.

Odnośnik do komentarza

Za wygraną Japonii z RPA w rugby płacili 50:1, to jest chyba jedna z największych sensacji w historii sportu w ogóle.

 

A masz może jakiś ranking, czy tylko wzmianka o tym kursie? Ile np. płacono przed rozpoczęciem sezonu, że Atletico wygra mistrzostwo?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...