Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ma 111mg syfu, często zalecenia w witaminach c (nie wszystkich) mają niskie limity, bo właśnie za duża ilość tych substancji pobocznych może szkodzić.

http://allegro.pl/witamina-c-lewoskretna-kwas-l-askorbinowy-1-kg-i5555796368.htmlto by Ci pewnie na rok starczyło (tylko nie sugeruj się tą tabelką w aukcji o dawkowaniu), jest czystsze przez co zdrowsze, i znacznie tańsze. No i możesz bez obawień w razie choroby wziąć dawkę uderzeniową. Od kiedy się przerzuciłem na spożywczą wit C to dochodzę do wniosku, że tabletkowe to jest prawie lek homeopatyczny, jeszcze nigdy mi nic nie dały.

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu byłem dwa dni, wczoraj koło 23 przyjechałem do Zambrowa ;). Niby myślałem przez chwilę, żeby się przejść na mecz, ale pewnie za wiele ludzi nie będzie. W LE bardzo chciałem iść na Fiorentinę, ale pewnie ten stadion będzie zamknięty :(.

 

Phi :P;).

Odnośnik do komentarza

 

 

Dzięki.

Lucas bojkotujesz dziś?

Ja bojkotuję :D

 

 

Taa, bo normalnie to zawsze i wszędzie;).

 

A ja znowu zakaz na Mielec :/

 

Legia jebana będzie!

:D

 

jakieś fajne aplikacje polecacie na smartfona? :-k

skycash, periscope, spotify, mobilempk, kupony do Maca i KFC, Whatsapp, fonfogram, mx player, słownik pons, qr code reader.

Odnośnik do komentarza

 

W Poznaniu byłem dwa dni, wczoraj koło 23 przyjechałem do Zambrowa ;). Niby myślałem przez chwilę, żeby się przejść na mecz, ale pewnie za wiele ludzi nie będzie. W LE bardzo chciałem iść na Fiorentinę, ale pewnie ten stadion będzie zamknięty :(.

 

Phi :P ;).

 

Nie byłem od meczu z Sarajewem i mi brakuje tego trochę :(.

Odnośnik do komentarza

Skąd kojarzysz Zambrów :>

 

Z podstawówką kiedyś pojechałem na Mistrzostwa Polski w basket szkół podstawowych, które miały miejsce w Zambrowie, jako szkoła z kuj-pom. Zajęliśmy wtedy 6 miejsce o ile dobrze pamiętam. Zambrów chyba nawet wygrał cały turniej. Pewnie gdzieś u rodziców na strychu jest koszulka pamiątkowa z tego wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...