Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, od Kortowiady (maj) nie piłem wódki i dziś litr na 3 osoby nawet zrobił swoje :/. Brak formy? :(



Żywego? :-k

 

No ja steki jem tylko rare. Justyna wzięła medium. Dla mnie stek nie-rare to profanacja, tak jak whisky z colą albo piwo z syropem.

 

Ja zwykle medium rade, przegryw?

Odnośnik do komentarza

Kurde, od Kortowiady (maj) nie piłem wódki i dziś litr na 3 osoby nawet zrobił swoje :/. Brak formy? :(

Żywego? :-k

 

No ja steki jem tylko rare. Justyna wzięła medium. Dla mnie stek nie-rare to profanacja, tak jak whisky z colą albo piwo z syropem.

 

Ja zwykle medium rade, przegryw?

To Twój wybór. Ja mówię jedynie o swoich preferencjach. Oczywiście zrobić idealnego rare to sztuka. W Cammero np. był za mało przypieczony z wierzchu (w środku świetny). Ergo - za niska temperatura smażenia. Niemniej jednak dawał pyszne doznania :)

Odnośnik do komentarza

Nie no mam bezposredni pociag, ale z domu na dworzec to jest 30 minut, potem pociag, potem do klubu kolejne 30 minut. Leniwy jestem. Wolałbym nie wstawać dziś z fotela.


Z cyklu Murray Rothbard na dziś:

 

We must face the fact that the purely free society will have a flourishing free market in children

 

(Ethics of Liberty)

 

51c70df274520.preview-620.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...