Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten Samsung S3 co mam jest mały, to 5c już za małe :P. Jak miałem przez chwilę S3 mini to dziwnie mi się np. sms-y pisało i też mamie oddałem :keke:. Teraz mnie telefon wkurwia trochę, ale ja telefony tylko w umowach biorę, szkoda mi kasy i wydawania np 1500 złotych za coś wyraźnie lepszego od tego co mam, więc się przemęczę trochę i wezmę ze swojej nowy lub z ojca, bo też ma rok do końca i ma biznesową ofertę to może coś lepszego. Nie ukrywam, że Android mnie już denerwuje trochę tym wieszaniem (ponoć norma po 2 latach) i chciałbym się przesiąść na iOS lub Lumię z tym Windowsem.

 

zrób format i reinstall systemu, pomaga. Nie wiem tylko, czy ty byś musiał się z Kiesem męczyć.

Odnośnik do komentarza

 

Trenuje ktoś z użytników boks?

 

Ja jakoś 0,5 roku boks i ze 3 miechy tajski boks, a co?

 

 

Chciałem podpytać o to jak wyglądają takie treningi, bo od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie myśl, żeby się zapisać ;)

Domyślam się, że treningi są bardzo męczące, dlatego chyba najpierw poprawie sobie kondycję :-k

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...