Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dylematy podróżnika. CZY:

  • zapłacić 350 zł i jechać 11h do Pragi polskimbusem
  • zapłacić 720 zł i lecieć 1,5h do Pragi samolotem + wykupić sobie jakiś nocleg + spotkać się z kumplem na piwko (więc pewnie koszt wyjdzie ok 1000 zł)

Te 11h mnie przeraża, tym bardziej, że 5h po dojeździe mam lot do Stambułu, tam 3h czekania i lot do Tanzanii, gdzie ląduje o 1 w nocy, czekam do 6 rano i mam kolejny lot 1h do Kilimanjaro :/ Więc tak naprawdę 36h w podróży... samolot WAW-PRG by to skrócił, bo od wylotu o 12 z Pragi podróż byłaby do 7 rano w Kilimanjaro, więc 19h...

wiesz, ja planujac Korsyke w tym roku nawet na trasie WRO-WAW wybralem samolot, a nie autobus

inna sprawa, ze akurat bilet lotniczy byl tanszy niz autobusowy :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ja jak prowadziłem auto od siebie z Radomska do Liege przez 15h to czułem się po tym zjebany masakrycznie. :P Z 2 dni odpoczywałem.

Jechalem z Fort William (Szkocja) do Londynu - ponad 1200km, 14h za kolkiem z dwoma godzinnymi przerwami. Pod koniec drogi rejestrowalem juz co trzecia klatke na drodze. Nie poletzam.

Odnośnik do komentarza

 

Ja jak prowadziłem auto od siebie z Radomska do Liege przez 15h to czułem się po tym zjebany masakrycznie. :P Z 2 dni odpoczywałem.

Jechalem z Fort William (Szkocja) do Londynu - ponad 1200km, 14h za kolkiem z dwoma godzinnymi przerwami. Pod koniec drogi rejestrowalem juz co trzecia klatke na drodze. Nie poletzam.

 

U mnie największy kryzys był koło 10-12 godziny, gdzie musiałem robić często postoje, ale końcówka już była ok. No i ważne są też w jakich godzinach się jedzie, bo ja jechałem przez noc, żeby uniknąć ruchu. W drogę powrotną wyjechałem koło 9 rano i senności nie czułem, ale pewnego rodzaju znużenie, które wynikało z obecności innych na drodze i dłużenia się przejazdu.. Nocą mi się jechało bardzo przyjemnie i te 15h nawet szybko minęły.

Odnośnik do komentarza

 

To fejk :> W weekend było jeszcze 2015 (chociaż oczywiście się nie wyrobią :keke:)

 

Podobno właśnie nie. Ponoć naklejali dziewiątkę w miejsce piatki. W piątek to sprawdzę, bo będę w Poznaniu.

Jest Gabe? Pamietasz, ty kiedyś prowadziłeś wyzwanie o FM-ie, które dotyczyło grania dwunarodowościowymi Polakami. Pamietasz moze gdzie ten temat był, bo ani w HP, ani w karierach nie widze tego.

 

EDYTA - nie tyle fejk, co jakieś dowcipnisie nakleili dziewiątki. W przyszłym roku mają oddać.

http://www.codziennypoznan.pl/artykul/2015-09-09/kaponiera-w-2019-roku-taka-informacja-pojawila-sie-na-terenie-ronda

Odnośnik do komentarza

Jestem w lekim szoku. Zamówiłem rano paczkę z hiszpańskiego Amazona i właśnie do mnie dotarła.

 

A sprawy z dyskiem nie ogarniam. HD Tune pokazał, że 0.6% jest uszkodzona. Jednak dalej nie mogę z nim nic zrobić. Puściłem program do odzyskiwania danych. Mieli od 4 godzin, jest 25% i może z ~3% tego oznaczył jako uszkodzone :-k

Odnośnik do komentarza

vami, nie tyle fejk, co żart Poznaniaków, bo dziewiątki sie rzeczywiście pojawiły. A w sprawie mobbingu widzę, że wypowiada się Lidka Dudziak od osiołków, największy pasozyt jakiego mamy w Poznaniu.

PS. o co chodzi z tym instant result skinem do fm15, to jest jakiś dodatek do każdego skina, do defaultowego, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...