Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Od soboty dzwonię do człowieka z Poznania, bo chcę kupić od niego samochód. Ani razu nie odebrał, a na maila napisał "no trzeba próbować w innych godzinach". A spierdalaj. To jakaś nowa szkoła sprzedaży?

Dałbyś namiary Lucasowi, to zrobiłby z nim porządek, ale on do Posen pewnie dopiero wraca przed startem semestru. Pozostaje Ci Pitto i jego bezlitosny gang "Wielkopolskie Ptysie".

Odnośnik do komentarza

Kuchar, jeśli nie pojebałem to Ty w ogóle ostatnio przygody z tymi sprzedawcami miałeś, bo z jakąś grą też coś dziwnie było?

 

W ogóle to telefon zamówiony w piątek i jeszcze nie dotarł, a kurier :|.

 

No i ten SZU, niestety chyba zaledwie po kilku godzinach wypisuję się z idei grania w Mediolanie, bo jak odpaliłem FM to wybrałem zespół z La Liga :keke:.

Odnośnik do komentarza

Całe życie mam kłopoty ze sprzedawcami ;). Nie byłoby problemy, gdyby gość raczył choć raz odebrać telefon. Dwa pytania, trzy chrząknięcia i za 4h miałby pieniądz w kieszeni. Ludzie, widać, mają za dużo forsy.


Na telefon wysłany kurierem z Warszawy... do Warszawy czekałem 4 dni ;).

Odnośnik do komentarza

 

Od soboty dzwonię do człowieka z Poznania, bo chcę kupić od niego samochód. Ani razu nie odebrał, a na maila napisał "no trzeba próbować w innych godzinach". A spierdalaj. To jakaś nowa szkoła sprzedaży?

Dałbyś namiary Lucasowi, to zrobiłby z nim porządek, ale on do Posen pewnie dopiero wraca przed startem semestru. Pozostaje Ci Pitto i jego bezlitosny gang "Wielkopolskie Ptysie".

 

Lucas, odpulimy tego typka, co? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...