Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie schabowy jest chujowy, tylko wpierdalanie ciągle tego samego jest chujowe. Niezależnie od tego, czy jest to schabowy, czy homary. To samo tyczy się każdej innej rzeczy w życiu. Nie ma nic gorszego niż przestać odkrywać nowe. Po co innego żyjemy? :)

Odnośnik do komentarza

A propos, ciągle mi achievement ucieka... Ekstraklasowe zaliczone wyjazdy spadły z ligi i ciągle mi któryś ucieka, zaliczyłem Bielsko, ale jeszcze nie mam Zabrza (ma być już gotowy sektor na jak będziemy jechać) no i Nieciecza, a podobno będą jeszcze w Mielcu i zakaz...

Odnośnik do komentarza

Nie schabowy jest chujowy, tylko wpierdalanie ciągle tego samego jest chujowe. Niezależnie od tego, czy jest to schabowy, czy homary. To samo tyczy się każdej innej rzeczy w życiu. Nie ma nic gorszego niż przestać odkrywać nowe. Po co innego żyjemy? :)

 

Na świecie istnieją doświadczenia, których nie chciałbym przeżyć :)

Odnośnik do komentarza

 

Nie schabowy jest chujowy, tylko wpierdalanie ciągle tego samego jest chujowe. Niezależnie od tego, czy jest to schabowy, czy homary. To samo tyczy się każdej innej rzeczy w życiu. Nie ma nic gorszego niż przestać odkrywać nowe. Po co innego żyjemy? :)

 

Na świecie istnieją doświadczenia, których nie chciałbym przeżyć :)

 

Musisz wyjść poza strefę komfortu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...