Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ja tylko dodam od siebie, ze roznica po 5 piwach, a po 5,5 piwa rano na pewno bedzie kluczowa i mogles jechac wcale nie na promilach.

No nie do końca, 5 piw skończyłem pić o 21, a szóste otworzyłem ok. 23. Tamte już schodziły, a to mogło podbić jeszcze ten stan. Nie mam alkomatu w domu, więc nie ryzykowałem, bo a nuż widelec to pół piwa mogło zrobić różnicę między 0,19 promila a 0,21 promila.

 

 

:keke:

 

Słucham? :)https://pl.wiktionary.org/wiki/a_nu%C5%BC,_widelec

 

 

Pisze się nósz gópi pastóhó!!

Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio wkurzają gry online, na haxballu bany za nic, idioci dookoła, lagi, na kurniku w kalambury lubię popykać, to tam wywalają często jak prowadzisz, ludzie trollują rysując ciągle penisy. No i najlepsze, postanowiłem się przerzucić na CSa, a tam skupisko trolli, cheaterów i idiotów rosjan chyba największe. :keke:

To koniecznie musisz zagrać w fifę :D

Odnośnik do komentarza

Kurde Kicker tak szybko, gdzie logika fantasy? :D No ale w lidze IFQ rok temu każdy był w szoku jak jeden typ wziął J.J. Watta w piątej rundzie, a potem wygrał ligę ze sporym udziałem tego obrońcy (tam defensorzy liczyli się o wiele bardziej niż w lidze CMF).

 

ale z punktu widzenia logiki to juz nie jest tożsame. (tak wiem, czpepiam się na siłę)

mam napisać zdanie logiczne abyś to zrozumiał.

wg. mnie

z a wynika b, (choć c impilikuję na a)

z c wynika b, o a wogóle niem ówissz.

logika się kłania

Odnośnik do komentarza

 

Mnie ostatnio wkurzają gry online, na haxballu bany za nic, idioci dookoła, lagi, na kurniku w kalambury lubię popykać, to tam wywalają często jak prowadzisz, ludzie trollują rysując ciągle penisy. No i najlepsze, postanowiłem się przerzucić na CSa, a tam skupisko trolli, cheaterów i idiotów rosjan chyba największe. :keke:

To koniecznie musisz zagrać w fifę :D

 

Fifa mi się nudzi dosyć szybko, zagram intensywnie 2 sezony max, a potem gram raz na miech. :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Mnie ostatnio wkurzają gry online, na haxballu bany za nic, idioci dookoła, lagi, na kurniku w kalambury lubię popykać, to tam wywalają często jak prowadzisz, ludzie trollują rysując ciągle penisy. No i najlepsze, postanowiłem się przerzucić na CSa, a tam skupisko trolli, cheaterów i idiotów rosjan chyba największe. :keke:

To koniecznie musisz zagrać w fifę :D

 

Fifa mi się nudzi dosyć szybko, zagram intensywnie 2 sezony max, a potem gram raz na miech. :P

 

 

Ja kupiłem 14 na spółę z kumplem i zagraliśmy góra 4 razy :roll: co prawda dwa razy po 8h, but still.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Mnie ostatnio wkurzają gry online, na haxballu bany za nic, idioci dookoła, lagi, na kurniku w kalambury lubię popykać, to tam wywalają często jak prowadzisz, ludzie trollują rysując ciągle penisy. No i najlepsze, postanowiłem się przerzucić na CSa, a tam skupisko trolli, cheaterów i idiotów rosjan chyba największe. :keke:

To koniecznie musisz zagrać w fifę :D

 

Fifa mi się nudzi dosyć szybko, zagram intensywnie 2 sezony max, a potem gram raz na miech. :P

 

Spróbuj w Hearthstone'a ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam 11 tygodnia/sezonu w FM. Wygrałem 10:0, w 11 kolejki cała moja defensywa i środkowy pomocnik, nie ma skrzydłowego który zdobył cztery gole i nie ma skrzydłowego, który zdobył dwa gole i dodał do tego takie tam marne siedem asyst.

z tymi skrzydłowymi to tak jest, jak grałem Lyonem (straciłem save :( ), to moi zajebiści skrzydłowi nigdy nie trafiali do jedenastki, a któryś obrońca choćby miał po meczu ocenę 6.8 zawsze się tam znajdował

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...