Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Po hajs wyciągnę dłonie :muza:

 

 

Może przeciwnik zagrał instant result?

o tym samym pomyślałem, ogarnales sie czy sie opierdalasz w pato-łodzi ?

 

Powiedzmy, że jestem w trakcie ogarniania się, cokolwiek to oznacza :keke:.

Odnośnik do komentarza

 

Ja też muszę szukać jakiejś roboty zaraz :D Albo w Rzeszy, albo w Szczecinie.

A Twój biznes?

 

Który? Przecież to tylko sezonowo :)

 

Wyszedłem na swoje, ale nie mogę nic nie robić przez te 8 miesięcy. Chyba bym ochujał.

 

No i muszę odkładać na warzywniak albo jakieś żarło. Jeszcze się nie zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się stało, ale po wygranej 3:0 z Romą w ćwierćfinale, w rewanżu przegraliśmy... 0:7. Tak po prostu. Tym samym składem praktycznie, mając już 5 trofeów w sezonie. Odpadamy po jakimś totalnym kuriozum. Zawodnicy noty po 4-5.... FM szuka handicapu...

U mnie w 1/2 Pucharu Wloch 3:3 i 2:0 z Roma i mamy pierwszy final.

 

 

Ale zaraz gramy z Realem w LM wiec pewnie mi sie humor pogorszy :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam od siebie, ze roznica po 5 piwach, a po 5,5 piwa rano na pewno bedzie kluczowa i mogles jechac wcale nie na promilach.

No nie do końca, 5 piw skończyłem pić o 21, a szóste otworzyłem ok. 23. Tamte już schodziły, a to mogło podbić jeszcze ten stan. Nie mam alkomatu w domu, więc nie ryzykowałem, bo a nuż widelec to pół piwa mogło zrobić różnicę między 0,19 promila a 0,21 promila.

Odnośnik do komentarza

Tak mnie coś teraz ruszyło po poście Szczurka w rowerowym, i się okazało, że mam odwrotnie koło (po bieżniku wnoszę) w rowerze zamontowane, ciekawe czy całe życie nie zwaracałem na to uwagi, czy tylko przez ostatni nieco ponad miesiąc tak jeżdżę :D.

 

 

e: jakbyco opona dalej nie eksplodowała

Odnośnik do komentarza

 

Ja tylko dodam od siebie, ze roznica po 5 piwach, a po 5,5 piwa rano na pewno bedzie kluczowa i mogles jechac wcale nie na promilach.

No nie do końca, 5 piw skończyłem pić o 21, a szóste otworzyłem ok. 23. Tamte już schodziły, a to mogło podbić jeszcze ten stan. Nie mam alkomatu w domu, więc nie ryzykowałem, bo a nuż widelec to pół piwa mogło zrobić różnicę między 0,19 promila a 0,21 promila.

 

 

:keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...