Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tymczasem w zapoznaniu się z FMem 15 wziąłem klasycznie United. Chciałbym odtworzyć grę Silvy w osobie Maty, ale potrzebuje jakiegoś silnego zabezpieczenia żeby Juan szalał. Gra wynajduje Strootmana (no shit), Obianga (he?) i Jamesa McCarthy'ego :D

Ale za to transfer a la Ferguson jest - Creswell za 7 baniek jako zabezpieczenie Shawa :)

Odnośnik do komentarza

 

No zachwycony jestem tym podwójnym obrazem. Na TV mam United - Newcastle, na Macu FM, a na iPadzie CMF z wygodną klawiaturą MACa. Najlepiej wydane 15 ojro ever.

ta aplikacja aż 15 eurko ?

 

Tak, też myślałem, że sporo, ale jest niesamowita, ogromnie podnosi użyteczność samego sprzętu. Muszę jeszcze obczaić jak zamienić ekrany i odpalić FM na iPadzie a przeglądarkę na Macu.

Odnośnik do komentarza

A ja tymczasem w zapoznaniu się z FMem 15 wziąłem klasycznie United. Chciałbym odtworzyć grę Silvy w osobie Maty, ale potrzebuje jakiegoś silnego zabezpieczenia żeby Juan szalał. Gra wynajduje Strootmana (no shit), Obianga (he?) i Jamesa McCarthy'ego :D

 

Ale za to transfer a la Ferguson jest - Creswell za 7 baniek jako zabezpieczenie Shawa :)

http://www.thedugout.tv/community/showthread.php?t=92820

Odnośnik do komentarza

LM nie dla każdego, fajnie wygląda tylko w sigu :|

Nie tyczy się nas przysłowie "do trzech razy sztuka", bo w trzecim wystepie rozjebali nas niegorzej niż przy okazji dwóch poprzednich edycji.

Na tę chwilę Kilmarnock może się pochwalić bilansem w LM: 0-2-16 i 12-57. THE CHAMPIONS!

Odnośnik do komentarza

 

A ja tymczasem w zapoznaniu się z FMem 15 wziąłem klasycznie United. Chciałbym odtworzyć grę Silvy w osobie Maty, ale potrzebuje jakiegoś silnego zabezpieczenia żeby Juan szalał. Gra wynajduje Strootmana (no shit), Obianga (he?) i Jamesa McCarthy'ego :D

 

Ale za to transfer a la Ferguson jest - Creswell za 7 baniek jako zabezpieczenie Shawa :)

http://www.thedugout.tv/community/showthread.php?t=92820

 

 

Pls, dawno przeczytane ;) chyba wpierw pobawię się w City, a potem pokminię w normalnym sejwie United.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...