Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kto tu się zna na piłce? Mam się jarać Jarmolenką czy nie? Sam już kurwa nie wiem.

IMO MOIM ZDANIEM to nie. No bo przecież to podobny piłkarz jak McGeady,Mirallas,Deulofeu,Lennon czy jakiś tam Christian Atsu,a ci wszyscy to za Martineza raczej nie błyszczeli/błyszczo.

 

LOL. Jak Mirallas i Deulofeu nie błyszczeli? Lennon też miał chyba najlepsze pół roku od 5 lat pod Robertem M.

 

A McGeady i Atsu to zwykłe gówniaki.

Jak przejdzie do EFC to w FIFA UT będzie najlepszym prawoskrzydłowym w Premier League :crazy:

W dwumeczu Everton - Dynamo nas zgwałcił analnie, no i zajebał bramę Polszy w eliminacjach, ale 3 mecze to za mało żeby ocenić grajka, a wincyj go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

W sumie mam lte w telefonie, ale tylko 1gb netu w pakiecie.

A ja mam pakiet 200 MB, ale jak się skończy to działa bezpłatnie na widełkach bodajże 512kbit/s (sprawdzałem przez speedof.me). Spokojnie na tym można jutuba i spotifaja pociągnąć. Ciekawe jak by transmisję zrobiło? :-k

Co z tymi apkami do smart tv?

Na smart tv tylko legalne źródła :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

W sensie na jednym telewizorze grałeś w FM i dziewczyna ogladala film? :P

FM na kompie, ale jakbym chciał to też by się dało to załatwić na jednym TV :P

 

A tak zmieniając temat, to wczoraj było wyjście firmowe, strasznie chujowe, ale później w cztery osoby ruszyliśmy w miasto i wyszło całkiem epicko :D W domu byłem coś koło 3 nad ranem, dzisiaj się obudziłem gdzie jestem kim jestem, ale zaskakująco kaca do tej pory brak :-k Więc chyba głupi to ma jednak szczęście nadal się sprawdza.

 

noooo to ładnie Cię trzyma, Jareczek pewnie zazdrości ;)

 

jam jest na miejscu i proszę sobie nie pozwalać!

 

dzisiaj w drogę na działkę, gdzie będzie elegancki weekend z GRYLEM i ogólnie rzecz biorąc NATURO.

 

no i ze strimingiem meczów, ale jedyne co znam, to soccer-live.pl . jest coś lepszego, w lepszej jakości?

 

acestream

 

 

jakże to działa? i jak tam mecze oglądać? znowu może być PW :)

Odnośnik do komentarza

No Polsce zajebał bramkę,bo krył go benisz,który ma dynamikę emeryta i Yarmolenko skiwał go na zamach i po prostu przyrobbenił.

 

No i oczywiście,że zarówno Mirallas jak i Deulofeu nie błyszczeli. Na jeden niezły mecz przypada 5 chujowych.

A to że Lennon zagrał najlepszą rundę od lat to wciąż nie znaczy,że dobrą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...