Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

w sensie że nie dziadkiem? he he

jak Legiunia ?

elegansior :)

nie uważasz, że w chuj sytuacji zmarnowali w II połowie ?

uważam, że zagrali naprawdę dobrze, choć mieli trochę pecha w drugiej połowie

 

ps. potrzebuje jakiś film ogarnąć na wyjazd na działkę :-k ostatnio jak towrzystwo polecało to było nieźle. znowu jakiś thriller z zagadko jakąś potrzebuje.

The loft, Ex machina
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że takie rzeczy są zmyślane w internetach, ale jednak to prawda. Mam w pracy Polkę, która jest tam od niedawna, i jak pisze do mnie po polsku maila, to co chwile wtrąca (po chuj?) angielskie słówka :D, np "Nie wiem, czy to jest accurate, ale number of characters się zgadza [...]" i tak za każdym razem :D.

No to prawie jak Sensei.

Odnośnik do komentarza

Ale pierdoli. W książce napisał, że pingiwna ukradł z zoo i po nocy w wannie pingwin zwariował i go oddał następnego dnia.

Byłem na nowym filmie Woody`ego Allena :) Całkiem w porzo.

Odnośnik do komentarza
Na rynku mówiono o nowej tv sportowej ale bardziej w kontekście przyszłego roku kiedy będzie rozstrzygnięty przetarg na ligę angielską. Młodkowski prowadził rozmowy w tej sprawie praktycznie z każdym( chodzi o orange) więc rynek pomału szykował się na coś dużego. NC+ nie bez kozery zatrudniło Michała, który wcześniej bardzo dobrze radził sobie w MP Silva miał im zabezpieczyć tyły, dać gwarancje, że MP będzie dobrze zarabiać i nic na boku nie będzie kombinować. Dla NC+ dużym szokiem było wybranie przez Ekstraklasę MP do obsługi nowego przetargu. Od tego momentu było jasne, że kasa jest za duża by rozeszło się to po kościach. Wiem, że NC+ chciało pewne tematy związane z przedłużeniem kontraktów załatwić z MP dużo szybciej ale spotkali się wręcz z "wrogością" na zasadzie nic przy zielonym stoliku nie załatwimy, trzeba rozpisać przetargi, zaprosić innych partnerów. Kiedy MP pod koniec przetargu rzucił swoją ofertę w postaci Eleven, w C+ potraktowali to jakie wypowiedzenie wojny. Eleven powstał (co widać do dziś) na kolanie to co miało spokojnie się rozwijać na bazie Orange nagle wybuchło niczym super nowa, na rynku pojawiały się różne spekulacje kto tak naprawdę za nimi stoi, i dziś to wiemy - BeIn Sport.
NC+ po powstaniu Eleven i po tym jak stracił prawa (bez przetargu !) na ligę francuską oraz włoską chciał iść na mega wojnę z nimi. Znana kancelaria już pisała im niezbędne dok. i pozwy co przyblokowałby Eleven. To dlatego Cyfrowy Polsat oraz kablówki nie rzuciły się ochoczo do negocjacji w sprawie włączenia ich do oferty. Zmiana strategi NC+ odnośnie Eleven wyszła przy okazji przetargu do ligi hiszp. gdzie rozmowy z nimi szły jak po grudzie (kasa nie była problemem dla NC+ co nie którzy napisali, po prostu Hiszpanie negocjowali większy deal z BeIn ) także NC+ wiedział moim zdaniem od kilkunastu dni, że sprawa jest rozstrzygnięta. Nie trzeba Sherlocka by połączyć te dwa fakty - powstanie Eleven i postawę MP oraz deal Hiszpanów z BeIn.
I tak naprawdę tu zaczyna się najciekawsze. NC+ zmieniła strategię - zamiast wojny, zaczęli wyciągać dłoń do Eleven np. tvn player. Dlaczego ? Odrobili lekcję z Francji, gdzie wojna z Arabami niczego im nie dała. Stąd próba dogadania się z nimi. To potrwa i może pójść w każdym kierunku. Ważne jak zachowają się udziałowcy NC+ Francuzi są wkurzeni na Scripps którzy nie wspierają ich na żadnym polu, nie chcieli dać kasy na wojnę z Eleven/Mp Silva etc. Obecnie rozmowy są prowadzone na najwyższych szczeblach wszystkich zainteresowanych, stąd kolega który pisał, że dziś NC+ rozmawia z Eleven w Warszawie bredzi, to już poszło znacznie wyżej. To, że trafi Eleven do NC+ to dla mnie pewnik. Kolega z NC+ z działu sprzedaży powiedział mi, że jest mega parcie od nich, żeby Eleven był dostępny dla Wszystkich za bardzo symboliczną kwotę lub symboliczna kwota do niższych pakietów, a do wyższych bez dopłaty. Myślę że jasno napisałem jak to wygląda, spekulacji jest dużo, czasami trzeba poczekać, ale coś mi mówi, że abon. NC+ nie stracą...Pozdrawiam.

Ponoć jakiś kumaty z branży.

 

Odnośnik do komentarza

Jak mam podłączone na zasilaniu (nie ważne czy 100% baterii czy włączam rano laptopa z 10% po nocnym oglądaniu seriali i dopiero zaczyna się ładować) to działa bardzo sprawnie. Jak odłączę i trochę spadnie % baterii to wtedy mi się grafika w FM przycina.

no to jest przykład(jak odłaczasz zasilanie), że na zasilaniu działa integra a nie dedyk stąd zawieszki :) wyjmowanie baterii nie ma z tym nic wspólnego
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

panowie - pilna sprawa - co jest teraz na topie w organizacji wieczorow kawalerskich?

uprzedzam, ze nie interesuja mnie panienki wyskakujace z tortow i pozorowane porwania :P

najlepszy wyjazd jak dla mnie to wyjazd na ryby na jakas agro turystyke gdzie jest domek z sauną, goraco polecam !

 

paintball i grill potem zawsze spoko

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...