Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

FYM, to w trendach szukaj. Ja tam nie followuje kont związanych z City. Ponoć coś Kicker podał, wspomniano też na MEN, tygodniówka niby 145k + bonusy [Kicker].

 

Też City nie śledzę :P Sky i BBC starczą :)

 

Ja kiedys napisalen maile do wszystkich druzyn z Premiership, ze kolelcjonuje szaliki itp i czy mi wysla jeden to odpisaly moze ze trzy, ze nie ma takiej opcji ;)

 

Przynajmniej odpisały. Które konkretnie?

Odnośnik do komentarza

No chyba se kurwa już jaja robią. Zamiast normalnie jak biały człowiek usiąść przed telewizorem i se obejrzeć z ludzkim komentarzem, potem sobie oblukać gole w Sport+ to będę się jebał przy jakimś mikro okienku oblepionym trylionem propozycji zakładów w stylu kto pierwszy się wyjebie na murawę :sciana: No i już widzę tę jakość streamu przy Gran Derby :roll: I jeszcze pewnie z arabskim komentarzem, bo prawa ma Al-Jazeera.

Mam nadzieję, że chodzi tylko o "pakiet internetowy", bo jak nie to porażka.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej lubię taki rasowy hiszpański komentarz. Raz nie mogłem dorwać streama United dobrego i w końcu trafiłem na hiszpański, to zajebiste było, jak z takim zacięciem czytali nazwisko np. "flecierrrrrrrrrrrrr" albo "rrrrrrrrrrrrrrafajel". Jakby przeciąganie literki r było jakimś takim sposobem na budowanie napięcia wśród widzów, super sprawa. + konkurs przy każdym meczu, który komentator nadłużej utrzyma samogłoskę "o" przy strzelonej bramce, ale to idzie bez mówienia :).

Odnośnik do komentarza

No chyba se kurwa już jaja robią. Zamiast normalnie jak biały człowiek usiąść przed telewizorem i se obejrzeć z ludzkim komentarzem, potem sobie oblukać gole w Sport+ to będę się jebał przy jakimś mikro okienku oblepionym trylionem propozycji zakładów w stylu kto pierwszy się wyjebie na murawę :sciana: No i już widzę tę jakość streamu przy Gran Derby :roll: I jeszcze pewnie z arabskim komentarzem, bo prawa ma Al-Jazeera.

Mam nadzieję, że chodzi tylko o "pakiet internetowy", bo jak nie to porażka.

na razie jeszcze nic nie wiadomo - jest kabaret jak sie patrzy, bo ponoc Serie A i Ligue1 wykupila Eleven Sports, a La Liga zostala wykupiona przez beinSports - tyle, ze chodzi plota, ze beinSports = Eleven Sports :_eyes:

ale na twitterze jest masa niejednoznacznych informacji o tym, czy beinSports faktycznie zdazy uruchomic transmisje w Polsce do jutra (o 20.30 chyba jest pierwszy mecz LL tego sezonu)

poki co w programie ElevenSports nie ma transmisji z LL z pierwszej kolejki

 

swoja droga, gdyby beinSports weszlo na polski rynek, to najlepiej, zeby zostawili oryginalny komentarz, bo tam mecze LL komentuje Ray Hudson <3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...