Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pilicka, jedna z bocznych od alei Niepodległości przy metrze Wierzbno.

Nie zostawiles 1,5 m na chodniku?

 

krzysfiol - jak tam na pierwszej parafii? Masz jakies upierdliwe zadania typu Zywy Rozaniec?

 

 

Na razie spoko. Są wakacje, więc nie ma spotkań grup, ale będę miał bierzmowanych to przygotowania, krąg biblijny i jeszcze kilka innych grupek. Nic strasznego ;)

 

No i będę miał 10 godzin religii w zawodówce ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety frajerzy z Liverpoolu bez ceregieli zajebali mi Velę aktywując klauzulę, a frajer Vela chciał ode mnie hajsu jakiego nie mógłbym mu zaproponować. No nic, z jednej strony w poprzednim sezonie prawie wcale nie grał, z drugiej jak już odbudowałem jego kondycję wciskając go na siłę (mimo, że mógł grać lepiej dysponowany Sisto), to w dwóch ostatnich meczach sezonu, o Puchar Króla i wicemistrzostwo miał hattricka. W zastępstwo przychodzi Cartabia, boję się trochę, że będzie niewypałem, ale zawsze jest Sisto :-k.

Na Veli chociaż zarobiłem, Jonathas miał idiotyczną klauzulę w wysokości 12,5 miliona funtów, przyszła BVB, sypnęła kasą i chyba nawet nie spojrzał na moją ofertę kontraktu, bajbaj drugi z najlepszych zawodników u mnie w zespole. Liczę za to, że Callieri będzie jeszcze lepszy od niego, z tego co kojarzę z innych sejwów w efemie to gościu po transferze do europy był w zasadzie nie do wyjęcia za mniej niż 40mln funtów. No i jest Milik, tylko jego jednonożność trochę chujowa.

Oprócz tego wpadł stary ziomeczek Rotariu, który zawsze był przynajmniej dobry i za grosze kupiłem Varelę z United, który w poprzednim sezonie jak był u mnie na wypożczeniu naprawdę solidnie sobie radził. Ryzykuję z nim tylko przysłowiową czapkę gruszek.

Ogólnie niewdzięczne kurwy z zarządu po tych wszystkich operacjach zostawiły mi jeszcze tylko 8 milionów funtów na transfery (chuj, że sezon w LM i wypadałoby się pokazać), więc chcąc nie chcąc do nowego sezonu podejdę ze słabszym składem (na domiar złego Xabi Prieto nie robi się młodszy). Poprzedni cały sezon jakimś cudem Lucas Romero nie złapał żadnej kontuzji, ale teraz chyba lepiej dmuchać na zimne więc będę musiał kupić jakiegoś defensywnie nastawionego pomocnika do rotacji i to tyle :-k. Pozdrawiam czytelników.

 

e: ale i tak najgorsze jest to, że przez pierwszy sparing przeszedłem jak przez masło :/ http://i.imgur.com/zQU7TdO.jpg

Odnośnik do komentarza

 

 

Pilicka, jedna z bocznych od alei Niepodległości przy metrze Wierzbno.

Nie zostawiles 1,5 m na chodniku?

 

krzysfiol - jak tam na pierwszej parafii? Masz jakies upierdliwe zadania typu Zywy Rozaniec?

 

 

Na razie spoko. Są wakacje, więc nie ma spotkań grup, ale będę miał bierzmowanych to przygotowania, krąg biblijny i jeszcze kilka innych grupek. Nic strasznego ;)

 

No i będę miał 10 godzin religii w zawodówce ;)

 

Mlodych gniewnych juz obejrzales? Czy jakos inaczej was przygotowuja do tematu w seminarium? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pilicka, jedna z bocznych od alei Niepodległości przy metrze Wierzbno.

Nie zostawiles 1,5 m na chodniku?

 

krzysfiol - jak tam na pierwszej parafii? Masz jakies upierdliwe zadania typu Zywy Rozaniec?

 

 

Na razie spoko. Są wakacje, więc nie ma spotkań grup, ale będę miał bierzmowanych to przygotowania, krąg biblijny i jeszcze kilka innych grupek. Nic strasznego ;)

 

No i będę miał 10 godzin religii w zawodówce ;)

 

Mlodych gniewnych juz obejrzales? Czy jakos inaczej was przygotowuja do tematu w seminarium? ;)

 

 

Już dawno :P Ogólnie zawodówki nie są złe, bo zwykle mają tak w dupie religię, że po prostu na nią nie przychodzą ;)

Odnośnik do komentarza

smigler, grasz teraz w Wiedźmaka 2? O kurwa, ja też :D

Z kejranem walczyłem chyba ze 2 godziny :D

A no pogrywam sobie trochę teraz. Póki co to robiłem poboczne i napierdalałem się z nekkerami i endriagami. Oczywiście królowa rozjebała mnie w jakieś 10 sekund mimo mashowania spacji. xD

Do kejrana dziś drugie podejście,bo jak robiłem pierwsze kilka dni temu to nawet go nie dotknąłem. No i pchnąłem w końcu trochę fabuły i teraz idę sobie z Triss po jakieś liście.

Oczywko mam nadzieję,że będzie można zaziomkować się z elfami,bo #jebacLoredo.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Pilicka, jedna z bocznych od alei Niepodległości przy metrze Wierzbno.

Nie zostawiles 1,5 m na chodniku?

 

krzysfiol - jak tam na pierwszej parafii? Masz jakies upierdliwe zadania typu Zywy Rozaniec?

 

 

Na razie spoko. Są wakacje, więc nie ma spotkań grup, ale będę miał bierzmowanych to przygotowania, krąg biblijny i jeszcze kilka innych grupek. Nic strasznego ;)

 

No i będę miał 10 godzin religii w zawodówce ;)

 

Mlodych gniewnych juz obejrzales? Czy jakos inaczej was przygotowuja do tematu w seminarium? ;)

 

 

Już dawno :P Ogólnie zawodówki nie są złe, bo zwykle mają tak w dupie religię, że po prostu na nią nie przychodzą ;)

 

a Państwowa emerytura i tak będzie :|

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Dobra, zagram kimś we Włoszech.

Spróbuję przywrócić świetność w Lecce ;)

i bardzo dobrze, bede mial towarzystwo we wloskich ligach :)

 

Bilbao chyba nie gra we Wloszech.

 

nie gram Bilbao juz chyba ze dwa lata :P ostatni raz w FM 2011 :P

 

To nich sobie szanowny pan moderator zmieni opis pod nickiem.

 

 

jaki tam ze mnie moderator - figurant raczej :P

ale ok - jak sobie zyczysz - ze mna jak z dzieckiem - updated :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Pilicka, jedna z bocznych od alei Niepodległości przy metrze Wierzbno.

Nie zostawiles 1,5 m na chodniku?

 

krzysfiol - jak tam na pierwszej parafii? Masz jakies upierdliwe zadania typu Zywy Rozaniec?

 

 

Na razie spoko. Są wakacje, więc nie ma spotkań grup, ale będę miał bierzmowanych to przygotowania, krąg biblijny i jeszcze kilka innych grupek. Nic strasznego ;)

 

No i będę miał 10 godzin religii w zawodówce ;)

 

Mlodych gniewnych juz obejrzales? Czy jakos inaczej was przygotowuja do tematu w seminarium? ;)

 

 

Już dawno :P Ogólnie zawodówki nie są złe, bo zwykle mają tak w dupie religię, że po prostu na nią nie przychodzą ;)

 

a Państwowa emerytura i tak będzie :|

 

 

No cóż, ja o tym nie decyduję :)

Choć moim zdaniem i tak bardziej się napracuję, niż stereotypowy nauczyciel wf, który tylko rzuca piłeczkę i chowa się w kantorku ;)

A i nie liczę i nie wierzę w emeryturę :P

Odnośnik do komentarza

 

 

A i nie liczę i nie wierzę w emeryturę :P

 

Dlatego powiadam wam : Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? Przypatrzcie się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów, a Ojciec wasz niebieski je żywi . Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one

 

Odnośnik do komentarza

Za dobrych iconowskich ;) czasów za takie piramidy to by było po +1 i zakaz pisania. Kurwa ogarnijcie się. Niektórzy przeglądają forum na urządzeniach mobilnych, to jest piętnaście minut machania łapami żeby przerzucić 2 posty, z których każdy do rozmowy wnosi jedno zdanie :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...