Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

z tej listy tylko Black Sabbath jest wyśmienite, Dp i Uh to zespoły dobre, aczkolwiek czegoś im brakuje. Reszta do dołu z wapnem

 

Odsłuchaj Ważną Wiadomość.

 

No i zapomniałem o BLUE CHEER. Pierwszy prawdziwie HARD rockowy zespół. Cream był wcześniej, ale Blue Cheer miał 3 razy większe cojones:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FafdwvD6qw0

Odnośnik do komentarza

 

ja bym sie chyba zesral jakbym musial w koszuli i dlugich spodniach chodzic do roboty...

 

wbrew pozorem b.wygodne wdzianko. A od kiedy sobie kupiłem biały garnitur + dodatkową parę spodni do nich to nawet jest znośnie.

 

@SZU i Michu - jakbym śmiał zapomnieć, czasopismo. Kto na tozwracał uwagę, Smuggler (tak, b.dawno nie czytałem CDA)

 

@FYM - firma zajmująca się ogólnie dokumentami środowiskowymi. W Teren jak idę moge się ubrać normalnie, tj. w moim wypadku bojówki 3/4 + jasny t-shirt. W biurze mamy jednak dresscode, zwłascza, że mamy często spotkania z samorządowcami w robocie. Jutro jadę do jednego wójta i załatwiam z nim wykonanie planu gospodarowania odpadami.

 

geografii lepiej ucz, a nie mi konkurencję w branży robisz :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...