Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku sezonu 2041/42 już mam tyły do Evertonu. Wzmocnili się nieziemsko i chyba po 2 latach mojego panowania chcą odzyskać tron. Przegrałem z nimi Community Shield i w lidze. Będzie ciężko. Tymczasem zaczynamy kampanię LM, a w grupie Ruch Chorzów. Sprawdzimy, co najlepsza ekipa w historii Polski potrafi.

Odnośnik do komentarza

 

Tak z ciekawości Vami wrzucił byś parę tych najlepszych ekip świata Barce, Real, Juventus, Chelsea, MU, PSG Czy jeszcze ktoś został ze starych piłkarzy ;)

W 2042 roku? Chyba w domu starców na playstation.

 

Nawet Messi i Ronaldo? :(

Schizzm prawda to? ;)

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Hiszpania-Barcelona-peka-w-szwach.-Ma-dosyc-turystow-00009417

Odnośnik do komentarza

 

Nawet Messi i Ronaldo? :(

 

Szybka lekcja matematyki aka rozgrzewka przed maturą

W 2015 Cristiano Ronaldo i Leo Messi mają odpowiednie 30 i 28 lat. Oznacza to, że w roku 2042 będą mieli...uwaga...tak, 57 i 55 lat.

 

A więc, o ile nie są z Nigerii i nie udają 20-latków, zakończyli kariery.

Odnośnik do komentarza

 

Nawet Messi i Ronaldo? :(

 

Szybka lekcja matematyki aka rozgrzewka przed maturą

W 2015 Cristiano Ronaldo i Leo Messi mają odpowiednie 30 i 28 lat. Oznacza to, że w roku 2042 będą mieli...uwaga...tak, 57 i 55 lat.

 

Młode chłopy :)

Odnośnik do komentarza

Przecież Everton to pozytywny bohater futbolu :-k


Ja prdl, nie umiem negocjować, WBA zgłosiło się po McGinna, wycenianego na niecałe 4M funtów, dawali 2,5 więc sądziłem, że takie podchody dla beki, ustawiłem na 5M od razu i 500k w ratach i się zgodzili :|

Trzeba było startować z 7-8.

Odnośnik do komentarza

Everton AD 2041/42 to mój arcyrywal, czterokrotny tryumfator Ligi Mistrzów z rzędu.


Raty dobra rzecz i bonusy. Można dobrze kupić. W sumie to dopiero od was się tu dowiedziałem, że raty nie wliczają się od razu do transfer budgetu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...