Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Mitnick chuj nadal?

macie na 99% moją firmówkę, z początkiem 782 683? telefon jest non stop w biurze i pracownicy go odbierają :rotfl: że mi kurwa nikt jeszcze nie powiedział o tym, ze ktoś wydzwania to jest niedopuszczalne :D będą zwolnienia! :D

 

jestem dostępny pod 723 329 a resztę na pw :)

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, zaczyna się kolejny odcinek "Egzystencjalnych dysput Keitha Flinta" a ja muszę spać :<

 

Będzie co czytać rano!

dziś ten staly kącik będzie krotki.

 

Krzysfiol- ja katolikiem z pewnością nie jestem, nieco inaczej postrzegam konflikt pokora vs. pycha

 

 

 

90 % ludzi, a może i więcej chwali się nad wyraz, ekspertów jest naprawdę malo, wynika to z praw statystyk

japa, nie jesteś przecież ekspertem...

Odnośnik do komentarza

weź wypierdalaj z takim życzeniem

chyba Ty

 

 

Mitnick chuj nadal?

macie na 99% moją firmówkę, z początkiem 782 683? telefon jest non stop w biurze i pracownicy go odbierają :rotfl: że mi kurwa nikt jeszcze nie powiedział o tym, ze ktoś wydzwania to jest niedopuszczalne :D będą zwolnienia! :D

 

jestem dostępny pod 723 329 a resztę na pw :)

 

dobra wymówka :) to tylko 1000 pozycji, zaraz dodam do spamlisty

 

dzien dobry w tej piekny piatkowy poranek

Odnośnik do komentarza

czolem!


O, zarowno Slovan Liberec jak i Jablonec awansowaly dalej w LE :) Byloby idealnie gdyby grali u siebie w roznych tygodniach w nastepnej rundzie to bym sie wybral na oba mecze :)

A jeszcze jakby trafili na rywali z Hiszpanii albo Anglii to juz w ogole byloby perfekcyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...