Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A ktoś pamięta, jak to dokładnie się stało, że Icon został adminem CMF? Ja niby się udzielałem wcześniej, ale tzw scena mnie mało interesowała, bardziej CM/FM.

 

Pamiętam, że coś się stało ze starą domeną(? czy serwerem?) i dziwnym trafem forum zostało odnowione przez jakiegoś mało (mi) znanego redaktora LCM. Ktoś coś?

Nie pamiętam dokładnie, ale Icon był tu adminem jeszcze przed Wielkim Krachem. Niestety nie wiem od kiedy, na pewno co najmniej od 2004:

 

Wwg9bD6.jpg

Ok, możliwe. W takim razie było chyba tak, że po zniknięciu starego forum Icon sam wykupił nową domenę, do MT zaprosił kogo chciał i ogłosił to forum uzurpatorem chciałem powiedzieć kontynuatorem starego.

 

Ktoś o lepszej pamięci mnie poprawi, czy mam zawołać Henkela? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Sprawa przypomina mi ujebanie de Rapha. Wtedy również był spisek, w którym zresztą miałem uczestniczyć, bo mnie lekko wtajemniczono, ale ostatecznie powiedziałem nie i dałem trochę światła na to jak sprawa wyglądała naprawdę. Wtedy logi również zostały ładnie wyczyszczone i spreparowane. Dziś liczę, że znajdzie się choć jedna osoba, która brała udział w tym spisku i rzuci jakieś światło na sprawę.

 

O co chodziło? Zupełnie sobie tego nie przypominam :D

Odnośnik do komentarza

 

Sprawa przypomina mi ujebanie de Rapha. Wtedy również był spisek, w którym zresztą miałem uczestniczyć, bo mnie lekko wtajemniczono, ale ostatecznie powiedziałem nie i dałem trochę światła na to jak sprawa wyglądała naprawdę. Wtedy logi również zostały ładnie wyczyszczone i spreparowane. Dziś liczę, że znajdzie się choć jedna osoba, która brała udział w tym spisku i rzuci jakieś światło na sprawę.

 

O co chodziło? Zupełnie sobie tego nie przypominam :D

 

to było w chuj dawno, de Raph był w cieniu od kiedy pamiętam

Odnośnik do komentarza

A ktoś pamięta, jak to dokładnie się stało, że Icon został adminem CMF? Ja niby się udzielałem wcześniej, ale tzw scena mnie mało interesowała, bardziej CM/FM.

 

Pamiętam, że coś się stało ze starą domeną(? czy serwerem?) i dziwnym trafem forum zostało odnowione przez jakiegoś mało (mi) znanego redaktora LCM. Ktoś coś?

 

Gdy najstarsze forum adminowane przez micia (bodaj admina LCMu) przestało działać, część moderatorów, w tym de Raph i ja postanowiliśmy zadziałać. Jako, że kontakt z miciem był praktycznie niemożliwy. Wynajęliśmy hosting (z którego nas potem wyrzucono ;)) i zainstalowaliśmy forum. Przez pewien czas nawet adminowałem, w tym mediując w sporach między moderatorami, np. w kilkugodzinnej nocnym czacie z Profem i de Raphem. Później brak czasu powodował, że coraz trudniej było mi administrować, a Icon był bardzo chętny, więc koniec końców on przejął administrację.

 

Domena forumcm.net nadal należy do mnie i co roku fakturę za nią opłacam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...