Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

swojego czasu mieszkałem z ziomkiem co zarabiał poniżej 1500k i żył jak "król", nie wiem gdzie chcesz mieszkać, ale za 3k jak napisał Johnis to można jeszcze sporo odłożyć jak się nie szaleje i nie przepierdala na głupoty

 

pytanie czy chcesz sobie ciachnac kawalerke czy z kimś współdzielić mieszkanie, popatrz na gumtree na oferty

 

weź pod uwagę, że czasem dojazd z jednego końca wwa na drugi to ponad godzina.

 

za jaki hajs masz ofertę ? od kwoty niższej niż 2,5 bym się nie ruszał(o ile chcesz chwile zebrać doświadczenie i poszukać szybko czegoś lepiej płatnego)

Odnośnik do komentarza

Gdybyśmy mieli banować każdego za bycie czasem chamskim, nielubianym, irytującym, wkurwiającym, przesadnym i nieokrzesanym to poleciliby lad, tio, Mitnick, trojkatny, jmk, Kuchar, Jahu, Stefan, FYM i wielu innych,

To teraz układanka, dopasujcie cechy do użytkowników :kekeke: ;)

 

Kuchar żartowniś ;)

Odnośnik do komentarza

 

Gdybyśmy mieli banować każdego za bycie czasem chamskim, nielubianym, irytującym, wkurwiającym, przesadnym i nieokrzesanym to poleciliby lad, tio, Mitnick, trojkatny, jmk, Kuchar, Jahu, Stefan, FYM i wielu innych,

To teraz układanka, dopasujcie cechy do użytkowników :kekeke: ;)

 

 

Nie wiem co ja robię w tym zestawieniu. Przecież ja jestem święty :angel:

Odnośnik do komentarza

Nie mam oferty, mam tylko info zakulisowe, że jest wolna posada w DHLu w WWA, dzwonili ju ale nie odebrałem bo zjarany rozwieszałem pranie i nie zdążyłem (na szczęście xD), a nie oddzwoniłem bo nieznany numer. Ale pytam raczej czysto hipotetycznie, bo obecnie nie mogę się wyprowadzić z mieszkania przez psa. Gdyby nie on niewykluczone, że dość chętnie bym wypierdolił. Wolałbym mieszkać sam na pewno, to za 2,5k na rękę dałbym już radę gdzieś osiąść, kupić migawkę i chodzić na siłkę? Tak patrzę to w goglach siedziba tego dhla jest w Piasecznie, to chyba trochę przejebane i daleko z wawy :-k.

Odnośnik do komentarza

no to moze poszukaj czegoś w piasecznie ? z drugiej strony ruch... jest w drugą stronę, kiedy wszyscy stoją Ty zapierdalasz i wieczorem idziesz na balety w Warszawce, dobra opcja. Mieszkanie na kabatach i praca w piasecznie, brzmi rozsądnie. pewnie za 2,5k, ale jeżeli dobrze kojarze i masz być logistykiem, zaczałbym od wyższej stawki, min 3k. trzeba się szacować. ile w Łodzi brali hajsu za takie stanowisko ?

 

Pulek tak robina północy z Łomiankami, mieszka na Bielanach i sru do pracy Łomianki City

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...