Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Aa, zapomniałem się pochwalić, że przeszedłem Middle Earth :matrix: Teraz tylko chcę zrobić na 100% i mogę się zabierać za kolejne gunwo... Chyba w końcu czas na pierwszego Wieśka :-k


Miejscówka w sumie mocno "fancy" (niby knajpa, w której często zjawia się Messi, który w Casteldefells zresztą mieszka) - http://www.grupolancaster.com/cbc---casanova-beach-club.html#restaurant, ale najzwyczajniej w świecie mi się nie chce :)

 

Open bar ma być chyba tylko przez pierwsze 2h, ciekawe, jakie potem ceny będą :-k

 

Najebać się w 2h? Żaden problem.

 

A w ogóle to pojechałbym do Barcelony <3 Chyba w przyszłym roku sobie nie odpuszczę, uwielbiam to miasto (nie mylić z klubem).

Odnośnik do komentarza
Aa, zapomniałem się pochwalić, że przeszedłem Middle Earth :matrix: Teraz tylko chcę zrobić na 100% i mogę się zabierać za kolejne gunwo... Chyba w końcu czas na pierwszego Wieśka :-k

 

I jak się podobało koledze masakrowanie orków? :) Frajda w chuj bynajmniej imho moim zdaniem :]

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Aa, zapomniałem się pochwalić, że przeszedłem Middle Earth :matrix: Teraz tylko chcę zrobić na 100% i mogę się zabierać za kolejne gunwo... Chyba w końcu czas na pierwszego Wieśka :-k

 

I jak się podobało koledze masakrowanie orków? :) Frajda w chuj bynajmniej imho moim zdaniem :]

 

 

Ja odstawiłem po jakimś czasie, nudzi mnie system walki z Batmana ;)

Ale fakt, faktem, trzeba wrócić i wpierdolić Sauronowi :-k

Odnośnik do komentarza

 

Aa, zapomniałem się pochwalić, że przeszedłem Middle Earth :matrix: Teraz tylko chcę zrobić na 100% i mogę się zabierać za kolejne gunwo... Chyba w końcu czas na pierwszego Wieśka :-k

 

I jak się podobało koledze masakrowanie orków? :) Frajda w chuj bynajmniej imho moim zdaniem :]

 

 

Można przy tym pogawężyć a propo de facto ;)

 

Bardzo spoko było, choć dość proste ogólnie :-k Rozczarowująca ostatnia "walka", o ile można ją tak nazwać... Ale z samej gry jestem zadowolony, dlatego z chęcią jeszcze porobię te ostatnie misje dodatkowe i pozbieram wszystkie artefakty i ithildiny ;)

Odnośnik do komentarza

No ja poległem na wyzwaniach, na tym, na którym trzeba w ~1:00 (?) przejachac na tej hienie ;) między trzema obozami orków czy jakoś.

 

Jakoś nie kojarzę tego :-k To jest misja bezpośrednio w grze, czy jedno z osiągnięć na Steam?

 

No i nie hienie, tylko karagorze, z szacunkiem proszę :keke:

Odnośnik do komentarza

Aa, zapomniałem się pochwalić, że przeszedłem Middle Earth :matrix: Teraz tylko chcę zrobić na 100% i mogę się zabierać za kolejne gunwo... Chyba w końcu czas na pierwszego Wieśka :-k

 

 

Miejscówka w sumie mocno "fancy" (niby knajpa, w której często zjawia się Messi, który w Casteldefells zresztą mieszka) - http://www.grupolancaster.com/cbc---casanova-beach-club.html#restaurant, ale najzwyczajniej w świecie mi się nie chce :)

 

Open bar ma być chyba tylko przez pierwsze 2h, ciekawe, jakie potem ceny będą :-k

Najebać się w 2h? Żaden problem.

 

A w ogóle to pojechałbym do Barcelony <3 Chyba w przyszłym roku sobie nie odpuszczę, uwielbiam to miasto (nie mylić z klubem).

 

kupiłeś już pierwszego Wiedźmina ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...