Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To może kwestia tego, że obecnie "wszystkie" kobiety się malują i po prostu człowiek jest przyzwyczajony do bardziej lub mniej podkoloryzowanego wizerunku danej dziewoi, stąd stwierdzenie, że bez makijażu wyglądają "chujowo".

 

No jak ma mieć zupełnią inną twarz to ok, ale nie jak lekko podkresli cokolwiek.

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do fanów siatkówki. Dlaczego ten Leon wybrał Polskę? Korzeni to tu raczej nie ma, sprawdziłem to nawet w naszej lidze nigdy nie grał.

Bo ma polskiego menadżera (Grzyba), który po ucieczce z Kuby go tu ściągnął (trenował z Resovią) i ma żonę Polkę.

 

Poza tym to jeden z najlepszych zawodników na świecie, więc nasza federacja pewnie pomogła mu podjąć decyzję. ;]

Odnośnik do komentarza

To nie jest jakiś gość z Kuby, tylko koleś, który praktycznie samodzielnie wygrał Ligę Mistrzów.

Poza tym Kuab pisał o MŚ. Nie lubię deprecjonować zwycięstw (szczególnie naszych drużyn), ale pozostałe zespoły nie były w najwyższej formie. Na IO się wszystko okaże.

No ale nie jest Polakiem. To powinien być podstawowy warunek do grania w REPREZENTACJI Polski. Taki Polanski, Boenisch czy Perquis to chociaż korzenie mają itd., a tu przyjeżdża gość z Kuby i dostaje paszport, mówi się o jego grze w narodowej kadrze. Nie podoba mje się to :/.

Odnośnik do komentarza

To może kwestia tego, że obecnie "wszystkie" kobiety się malują i po prostu człowiek jest przyzwyczajony do bardziej lub mniej podkoloryzowanego wizerunku danej dziewoi, stąd stwierdzenie, że bez makijażu wyglądają "chujowo".

No wlasnie o to mi chodzi. Przeciez nie bede plakal ze mnie zona straszy swoim wygladem kiedy rano wstaje z lozka, ale nikt mi nie powie, ze kobieta bez makijazu wyglada lepiej albo chociaz tak samo dobrze jak z makijazem.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale serio uważasz, że ona nie przesadza? Dla mnie to za dużo tam się nałożyło. I z tego co na szybko zobaczyłem na instagramie to to jest norma.

to pokaz zdjecia, bo nie znam odniesienia.

 

 

https://instagram.com/celiajaunat/?hl=en

 

jedyne co mi sie nie podoba to jej brwi - nie lubie takich wymalowanych krzakow. ale moglo byc gorzej - mogla wyrwac wszystkie i namalowac sobie kredka (co jest imo megawisniactwem) :roll:

 

imo normalna, zdrowa dupa. zaden szal ale nie ma sie do czego przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...