Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

schizzm, 25 lipca żenię się ;)

Gratulacje :) Przyznam, że w dość młodym wieku jak na obecne realia :)

 

Tu w Hiszpanii jak mówię, że jestem żonaty i mam 30 lat, to wszyscy zdziwieni, dlaczego tak szybko ;)

 

Dzień dobry

 

i pewnie zszokowani, ze nie mieszkasz juz u rodzicow, co? ;)

Odnośnik do komentarza

Hawk: czy to jest jakaś męska odpowiedź na Chodakowską?

 

Zanim jeszcze był sławny w internetach widziałem Karmowskiego w jakimś filmie, gdzie poszedł do lekarza, żeby mu poradził z jakąś wadą konstrukcyjną (bodajże zerwał kiedyś przyczep mięśnia piersiowego i mu się klatka nie mogła ładnie wykształcić). Lekarz mu powiedział, że tylko operacja, a Karmowski na to, że nie wchodzi w grę, bo to by nie było autentyczne.

 

Czyli świr, denerwujący, głupi, ale autentyczny. Chodakowska to marketing, kasa i popkultura.

Odnośnik do komentarza

 

Stary, po prostu wypierdalaj. Załatwię Cię dwoma ciosami, przy czym ten drugi to już bezczeszczenie zwłok.

Halo halo, najpierw walka w formule MMA ze SzK.

 

 

To chyba różne kategorie wagowe ;)

 

 

Hawk: czy to jest jakaś męska odpowiedź na Chodakowską?

 

Zanim jeszcze był sławny w internetach widziałem Karmowskiego w jakimś filmie, gdzie poszedł do lekarza, żeby mu poradził z jakąś wadą konstrukcyjną (bodajże zerwał kiedyś przyczep mięśnia piersiowego i mu się klatka nie mogła ładnie wykształcić). Lekarz mu powiedział, że tylko operacja, a Karmowski na to, że nie wchodzi w grę, bo to by nie było autentyczne.

 

Czyli świr, denerwujący, głupi, ale autentyczny. Chodakowska to marketing, kasa i popkultura.

 

 

Ej, kojarzę tę sytuację. Widocznie też widziałem ten film.

Odnośnik do komentarza

 

Hawk: czy to jest jakaś męska odpowiedź na Chodakowską?

 

Zanim jeszcze był sławny w internetach widziałem Karmowskiego w jakimś filmie, gdzie poszedł do lekarza, żeby mu poradził z jakąś wadą konstrukcyjną (bodajże zerwał kiedyś przyczep mięśnia piersiowego i mu się klatka nie mogła ładnie wykształcić). Lekarz mu powiedział, że tylko operacja, a Karmowski na to, że nie wchodzi w grę, bo to by nie było autentyczne.

 

Czyli świr, denerwujący, głupi, ale autentyczny. Chodakowska to marketing, kasa i popkultura.

 

 

Chyba ten filmik go wyniósł wtedy dosyć mocno. Ogólnie sympatyczny gość, a normalnych trenerów, którzy występują wmediach nie ma chyba ;)

 

Poza tym - każdego lepiej się ogląda niż Chodakowską, iiiihaaa!

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Hawk: czy to jest jakaś męska odpowiedź na Chodakowską?

 

Zanim jeszcze był sławny w internetach widziałem Karmowskiego w jakimś filmie, gdzie poszedł do lekarza, żeby mu poradził z jakąś wadą konstrukcyjną (bodajże zerwał kiedyś przyczep mięśnia piersiowego i mu się klatka nie mogła ładnie wykształcić). Lekarz mu powiedział, że tylko operacja, a Karmowski na to, że nie wchodzi w grę, bo to by nie było autentyczne.

 

Czyli świr, denerwujący, głupi, ale autentyczny. Chodakowska to marketing, kasa i popkultura.

 

Dzięki za wyjaśnienie. Widzę, że on jest w ogóle z rejonów Trójmiasta/Pomorza – nigdy o nim nie słyszałem :-k

Odnośnik do komentarza

Hawk: czy to jest jakaś męska odpowiedź na Chodakowską?

Nie no jak na serio rozmawiamy to w żadnym wypadku. Chodakowska to po prostu bardzo chuda laska, nie ma szczególnie dobrej sylwetki ani w zasadzie żadnej wiedzy, była za to w TV więc... Karmowski to jeden z najmądrzejszych kolesi w Polsce jeżeli chodzi o wiedzę związaną z kulturystyką, nie wiem czy ktoś inny wychował tylu Mistrzów Polski co on. Całkowicie zasłużenie kosi gigantyczny szmal za treningi personalne, reklame, obozy sportowe i porady żywieniowe (polecam sprawdzić jego cennik i wziąć pod uwagę, że kalendarz ma w całości zapchany). Oprócz tego fajnie Paweł z Drugiej Strony Medalu (dość znany gościu mówiący o sterydach) napisał, że Karmowski jako jeden z niewielu rozumie, że mimo, iż IIFYM (czyli jedzenie czegokolwiek byle pasowało w makra tłuszcze białka węgle) da na koksie w zasadzie takie same efekty jak jedzenie zdrowo, to on swoje rady nie kieruje do ludzi, którzy posiedzą w tym dwa miesiące i im się znudzi, tylko rozumie, że odpowiednie odżywaienie się to jest inwestycja na lata. Ma pewne skrzywienia typu dieta oparta na grupie krwi (chociaż o tym dawno nie mówił to może zmądrzał), ale ogólnie 95% jego rad można brać w ciemno. No i średnio spoko jest przemilczanie faktu, że jest najpewniej na typowej zastępczej terapii hormonalnej (nie ma opcji, żeby utrzymać taką sylwetkę jak on ma na sucho), plus ofc jego podopieczni płacą między innymi za to, że ma dostęp do najlepszego jakościowo koksu. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie umowy sponsorskie nie pozwalają mu ujawniać tej pierwszej informacji, a ta druga to rzecz zupełnie normalna w kulturystyce, tylko poza nią sterydy są demonizowane, tak naprawdę jednym z głównych zadań dobrego trenera przygotowującego do zawodów jest właśnie dbanie o odpowiednie zażywanie środków wspomagających jego podopiecznych, nie ma w tym absolutnie nic złego (w braniu sterydów, a tym bardziej w doradzaniu jak stosować je odpowiednio).

Na szczęście cały jego dorobek wiedzy i doświadczenia nie przeszkadza, a wręcz pomaga mu być przezabawną postacią nagrywającą filmiki tego typu niemal codziennie :).

Odnośnik do komentarza

Nie no, myślałem bardziej w kontekście motywacji do ćwiczeń, ruchu, dbania o siebie. Dla kobiet takim katalizatorem była Chodakowska. Zastanawiałem się czy w tym kontekście on jest/może być kimś takim dla mężczyzn ;)

W pewien sposób Karmowski na pewno przyczynił się do znacznej popularyzacji chodzenia na siłownie i zdrowego trybu życia, moim zdaniem w znacznie większy sposób niż Chodakowska, mimo jej znacznie większej popularności.

Wycinając rozważanie na temat płci, to Karmowski na pewno zainspirował masę ludzi, chwała mu za to, i to raczej w ten właściwy sposób, tzn. z całymi fundamentami i filozofią, która raczej odnosi się do długoterminowego podejścia do sprawy. Sam pierwsze filmiki o żywieniu i tym jak ćwiczyć jakie oglądałem to były Karmowskiego, mówił o tym w sposób, który mnie zaciekawił tematem więc zacząłem grzebać dalej.

Chodakowska mi się kojarzy raczej z kimś, dzięki komu kupisz jabłko i pomarańczę w markecie, zjesz jedno, wyrzucisz drugie bo niestety się zepsuje, i raz albo dwa razy w miesiącu założysz te czarne obcisłe spodnie, różowy top, sportowy stanik i pójdziesz pobiegać 2 kilometry. Chodakowska mi się kojarzy z dużą chmurą i małym deszczem. Ale w ogóle to porówanywanie obu postaci jest dla mnie bez sensu. To jest naprawdę kompletnie różna półka, Karmowski to profesjonalista pełną gębą (co udowadnia utrzymaniem tak dobrej sylwetki), doświadczony kulturysta z przeogromną wiedzą na temat dopingu i żywienia no i co by nie mówić olbrzymią determinacją. Chodakowska to po prostu laska z tv, która może gdzieś tam zrobiła jakiś chujowy kurs dietetyki oparty na książkach wydanych w 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...