Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to akurat masa osób pisze.

 

Witam piszę bardzo często (i mam gdzieś czyjś wymysł, że wita się siebie w domu, słowo to dawno to już zmieniło znaczenie, nawet w słowniku pwn jest «pozdrawiać kogoś przy spotkaniu»), do osób, z którymi nie jestem na tyle spoufalony żeby pisać Cześć, ale też nie jestem na tyle formalny, żeby zacząć Szanowny Panie/Pani.

Odnośnik do komentarza

Ja do klientów pisałem Dzień dobry, a w kolejnych mailach Panie <imie> :P. Do ludzi wewnątrz łotewer, najczęściej na początku Hej, cześć lub samo imię. Raz nawet korpoprychłem bo zobaczyłem jak osoba, której totalnie bym o to podejrzewał napisała do kogoś wewnątrz "Eloszka".

Odnośnik do komentarza

Ja miałem takiego wykładowcę, który jak ktoś napisał "Witam" w mailu to nie odpisywał.

 

Pani doktor, z którą miałem kilka przedmiotów z okolic statystyki zawsze nam powtarzała, żeby pisząc do niej broń Boże nie zaczynać od 'Witam', a od 'Dzień dobry'.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem takiego wykładowcę, który jak ktoś napisał "Witam" w mailu to nie odpisywał.

 

Witam do wykładowcy? O ile nie pisał bym do niego w sprawie wspólnego wyjścia na piwo, to raczej kontakt ten podpada pod formalny i wypada zacząć od Szanowny Panie Profesorze :P

Odnośnik do komentarza

 

Ja miałem takiego wykładowcę, który jak ktoś napisał "Witam" w mailu to nie odpisywał.

 

Pani doktor, z którą miałem kilka przedmiotów z okolic statystyki zawsze nam powtarzała, żeby pisząc do niej broń Boże nie zaczynać od 'Witam', a od 'Dzień dobry'.

 

 

u nas na dzień dobry też jeden nie odpisuje, że to niby wyraz spoufalania sie z studentami. Tylko forma Szanowny Panie/Pani profesorze/doktorze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...