Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jesusmaria, Witteveen to jest jakiś bug kopanej. Żeby zmieścić Leigh G w ataku Killie, znerfowałem trochę pozycję Witteveena (z wysuniętego napastnika na klaszyczne 10). I co? Dalej nakurwia gole jak zaczarowany, a do tego Leigh G jest happy, bo...nakurwia gole jako wysunięty. Nie wiem czy Sem ma losowe staty co grę i mi się trafił taki zwariowany, czy po prostu taka sytuacja.

Odnośnik do komentarza

 

Okno zamknięte, firanki, dopóki słońce świeci w okno, zasłonięte, wiatrak na suficie włączony. Jestem gotowy na jebany w dupę upał.

 

Lepiej upał niż ten jebany śnieg i -25.

 

P.S. ser na szynkę.

 

 

no chcoiaż w sprawie sera sie zgadzamy. Ja uwielbiam zimę, a nie kurwa że mnie w nocy nogi napierdalają od upalu.

Odnośnik do komentarza

Chyba muszę przejść na 4-3-3 :|

 

Mam w składzie Dawida Kamińskiego (ex-Sandecja) i sondaż wykazał, że 89% kibiców chce go w pierwszym składzie. Niestety nie zadano pytania czy Witteveen, czy Griffiths mają usiąść na ławce :-k I tak uważam, że granie 4-4-2 jest przesadne, bo mistrzostwo wygrałem przy 4-4-1-1, ale chuj - chciałem Leigh G, modyfikuję ustawienie.

Ale nie widzę sensu wprowadzenia trzeciego napastnika.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...