Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś to były ogólnie wyciągi z IRCa afair, a że tam najwięcej neckbeardów...

 

 

Ale żarty informatyczno-matematyczne też mogą być śmieszne. Np. jest tylko 10 rodzajów ludzi na świecie: ci którzy rozumieją system dwójkowy, i ci którzy go nie rozumieją - śmieszy mnie zawsze :D

Odnośnik do komentarza

- Pożycz 500zł

- Dobra, masz 512, będzie równo.

 

 

A co do prawka. To ja kurs wygrałem w konkursie kibiców (a dzisiaj w ogóle wygrałem karnet:D), więc poszedłem i nie żałuję (chociaż myślałem czy by nie sprzedać kursu), wcześniej jak miałem 17/18 lat to rodzice mnie puścili na kurs, ale zapłacili tylko 300zł i potem było mi wstyd chodzić do instruktora, więc wyjechałem chyba 4 godziny i przestałem, bo rodzice już nie mieli kasy. Potem jednak nie mogłem zdać (placu, miasto zdałem za drugim:p), ogólnie zdałem za szóstym, każda poprawka kosztowała mnie dwa dni, a właściwie dwie noce pracy przy przeładunku napojów z palet z magazynu na sklep, ale nie wyobrażałem sobie, żebym mógł się poddać i odpuścić.


Jahu:

 

www.telko.in/padly-horizony-w-polskiej-sieci-upc

Odnośnik do komentarza

Ale czy sportowy świr może sobie pozwolić na taki pizzaportal? Oj, coś mnie się wydaję, ze te Twoje 100% to takie 50%, a wiadomo że 70% sukcesu to dieta.

 

Ja sobie pozwalam raz na dwa/trzy tygodnie na jakąś pizzę/McD/KFC, ale żaden ze mnie świr.

Odnośnik do komentarza

Raz restauracja nie przyjęła zamówienia w 15 min, więc pyszne napisało, że mi zwrócą kasę. Godzinę później przyjechał koleś z restauracji, zostawił burgery na recepcji i pojechał :keke: Chujowo tylko, że zdążyłem w międzyczasie już się najeść na stołówce, więc zadzwoniłem do nich, że mogą przyjechać i je zabrać, bo hajsu i tak nie dostaną i tak też się stało ;)

Odnośnik do komentarza

Ale czy sportowy świr może sobie pozwolić na taki pizzaportal? Oj, coś mnie się wydaję, ze te Twoje 100% to takie 50%, a wiadomo że 70% sukcesu to dieta.

 

Ja sobie pozwalam raz na dwa/trzy tygodnie na jakąś pizzę/McD/KFC, ale żaden ze mnie świr.

 

U mnie odwrócone proporcje - dwa/trzy razy na jeden tydzień.

Gadałem z szefem o podwyżce, mamy wrócić do tematu za 2-3 tygodnie, więc przede mną 2-3 tygodnie ostrego zapierdalania i robienia z siebie pracownika miesiąca, bo czuję hajsy nosem :keke:

 

Chociaż nie rozumiem, czemu argument "mam duże potrzeby w związku z wyjazdem na wczasy" nie był wystarczający na danie podwyżki od ręki :/

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie skorzystam już z usług pyszne.pl, pizzaportal przynajmniej nie łasi się na kradzież jebanych siedmiu złotych :lol:. Ogólnie ani razu się na pizzaportalu nie zawiodłem.

 

Ale jakich 7 zl?

Odnośnik do komentarza

No mieli raz promocje, że placek za złotówke do iluśtam złotych, ofc wyjebało im serwery, strona działała strasznie w kratkę. Ostatecznie skończyło się tak, że zapłaciłem 8zeta (dwa razy przelewałem, raz 1zł, a raz 1zł+dopłata powyżej danej kwoty 6zł), placka dowieźli, ale tego za złotówkę. Pisałem więc do supportu gdzie moje 7 złotych śmiecie, najpierw cisza, napisałem ponownie, powiedzieli, że oj sory przelejemy, ofc nie przelali, napisałem ponownie, cisza. I tak zjadłem placka za 8 zeta, więc deal dobry, ale za samo podejście do klienta mają ode mnie chuja w dupę i czarny PR.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...