Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

a) Pokaż mi udany sezon Jagiellonii w Europie

b) STYL GRY - widziałeś go tu?

a) Primo, co to ma do rzeczy? Secundo, proszę bardzo, 2010/11. Zaprezentowali się bardzo dobrze.

b) Przecież od blisko trzech godzin jadę po nich więc co się głupio pytasz? Widziałeś styl jak inne polskie zespoły dawały ciała?

 

P.S.

Bardzo dobre podsumowanie znalezione na Weszło...

Jagiellonia szybko kończy przygodę z pucharami w wyjątkowo przewidywalny sposób. 0:0, 1:0. Bez wstydu, bez kompromitacji. Kilku piłkarzy „Jagi” przywaliło dziś jednak głową w mur. To, że są kozakami na swoim podwórku, nie ma ŻADNEGO przełożenia na Europę. I całe szczęście, że większość dostaje takiego wake-up calla akurat na początku kariery.

Odnośnik do komentarza

Czwarty atak Albańczyków trzeci gol :keke: FM-owy mecz, choć bramki strzelone w inny sposób niż po 'wyimaginowanych' SFG ;)

 

@Kaczy już z Andorczykami mieli problemy, poprzedni mecz chyba też tylko jedną bramką wygrali. Wyobrażam sobie na ile sezonów chcieliby banować gdyby to był polski klub ;)

Odnośnik do komentarza

Dawno temu czytałem wywiad z bodajże Bledzewskim to mówił, że jak ktoś nie jest tubylcem, albo Nigeryjczykiem to potrafią sporo zapłacić. Chyba młody Crujif w tej lidze też grał.

 

Z Jordim to było tak, że holenderski treneiro (Ton Caanen) ściągnął go z bezrobocia na swojego asystenta. Jordi miał wówczas 35 lat i jeszcze potrafił trochę na boisku przebiec, to go dokoptowali do kadry. Szło mu nawet nieźle (10 goli w 17 meczach), ale skończyło się na jednym sezonie.

West Ham jakby miało mało kłopotów, to jeszcze Tomkins wyłapał czerwo. Dosyć kontrowersyjna decyzja, bo za przepychankę w polu karnym przed stałym fragmentem gry.

Odnośnik do komentarza

Jakby chcieli odpaść to by zgłosili same rezerwy + juniorów, a tam gra min. Zarate, Nolan, Tomkins (już nie bo w doliczonym czasie 1 połowy dostał czerwoną), Jarvis. A Stream mogę na PM wrzucić, oglądanie klepania Mladost i strzelania Kukesi chyba nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...