Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

wwosik, w Białymstoku był już taki jeden obcokrajowiec co próbował fatalną mobilność nadrobić techniką. Nazywał się Marco Reich i wiele pożytku z niego nie było. Vassiliev w tych pierwszych meczach nie pokazuje nic co by wskazywało, że historia się nie powtórzy.

Vassiliev gra dokładnie to samo co w Piaście. Nie rozumiem jak można mieć szansę obserwować zawodnika w tym samym kraju, tej samej lidze, na podobnym poziomie i popełnić pomyłkę transferową. Ja bym mu dal szanse, aby drużyna nauczyła się z nim grać.

Odnośnik do komentarza

wwosik, w Białymstoku był już taki jeden obcokrajowiec co próbował fatalną mobilność nadrobić techniką. Nazywał się Marco Reich i wiele pożytku z niego nie było. Vassiliev w tych pierwszych meczach nie pokazuje nic co by wskazywało, że historia się nie powtórzy.

Dzięx.

 

Mam niejasne wrażenie, że ja tego Marco Reicha w dawnych czasach w FMie miałem...

Odnośnik do komentarza

 

wwosik, w Białymstoku był już taki jeden obcokrajowiec co próbował fatalną mobilność nadrobić techniką. Nazywał się Marco Reich i wiele pożytku z niego nie było. Vassiliev w tych pierwszych meczach nie pokazuje nic co by wskazywało, że historia się nie powtórzy.

Dzięx.

 

Mam niejasne wrażenie, że ja tego Marco Reicha w dawnych czasach w FMie miałem...

 

W CM 00/01 był wymiataczem z Kaiserslautern ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...