Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

alez Lucho zrobil niewyobrazalna krzywde Munirowi :/ przeciez ten chlopak skonczy za rok w jakims Eibar albo innym Las Palmas, a i pewnie nawet tam sie nie bedzie lapal do skladu :/ zaorali chlopakowi psyche niesamowicie :/

bo? powienien sie cieszyc i dziekowac Lucho, ze go w ogole wprowadzil, bo ja np nie wiem co on robi w Barcelonie.

Odnośnik do komentarza

 

alez Lucho zrobil niewyobrazalna krzywde Munirowi :/ przeciez ten chlopak skonczy za rok w jakims Eibar albo innym Las Palmas, a i pewnie nawet tam sie nie bedzie lapal do skladu :/ zaorali chlopakowi psyche niesamowicie :/

bo? powienien sie cieszyc i dziekowac Lucho, ze go w ogole wprowadzil, bo ja np nie wiem co on robi w Barcelonie.

 

gosciu przeskoczyl dwa poziomy, z Juvenilu trafil od razu do pierwszej druzyny, nie zaliczajac chocby epizodu w Barcelonie B - to sie absolutnie nie mialo prawa udac

Tak to mozna bylo probowac Messiego wprowadzac, ale to jest wyjatek potwierdzajacy regule. Zreszta nawet Messi nie byl rzucony na tak gleboka wode jak Munir. Przeciez nikt nie wystawial Messiego od poczatku w wyjsciowym skladzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...