Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurwa, jeszcze nie wiem jak mam grać w 60 seconds, ta gra jest zjebana.

Przecież ta gra to jebany random. Pierwsze podejścia fajnie mi się grało,ale z każdym kolejnym razem więcej wkurwienia tylko i wyjebałem już.

 

 

Ale masz rację. Niech wypuszczą jakiś patch, to może wrócę do tej gry. Teraz tylko się bardziej irytowałem od Hawka grającego w FM-a.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą skończyłem Entourage. Piękny serial i jak Lucas pewnie będę wracał do najlepszych momentów Ariego na jutubku,bo ta postać to mistrzostwo świata.

Wkurwiał mnie trochę 7. sezon,ale generalnie całość świetna.

Ja jestem po czterech odcinkach Daredevila, jutro ostatni egzamin i podróż do domu to trochę w drodze poogarniam, póki co bardzo przyjemnie :D.

Swoją drogą to egzamin z PSM i sporo tekstów do czytania dostaliśmy czy filmów do oglądania (dla mnie najmocniejszy ten o FOX News, doskonale pokazana manipulacja), ale tekst GW mnie rozjebał http://wyborcza.pl/1,75968,17960973,Wybory_prezydenckie_2015___Gazeta_Wyborcza___Nasz.html

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą skończyłem Entourage. Piękny serial i jak Lucas pewnie będę wracał do najlepszych momentów Ariego na jutubku,bo ta postać to mistrzostwo świata.

Wkurwiał mnie trochę 7. sezon,ale generalnie całość świetna.

najlepsze jest to, ze najbardziej wkurwiajacymi bohaterami sa E i Vince, czyli teoretycznie postacie glowne :D

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą skończyłem Entourage. Piękny serial i jak Lucas pewnie będę wracał do najlepszych momentów Ariego na jutubku,bo ta postać to mistrzostwo świata.

Wkurwiał mnie trochę 7. sezon,ale generalnie całość świetna.

najlepsze jest to, ze najbardziej wkurwiajacymi bohaterami sa E i Vince, czyli teoretycznie postacie glowne :D

 

W sumie prawda. O ile rozumiałem zamysł na postać E na początku serialu tak od momentu gdy został korposzczurem wiało nudą w wątkach z nim. Od wtedy tylko jego związek z tą małolatą był spoko :D

Vince raczej neutralnie u mnie.

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy przez 5 lat instalujesz i kasujesz w koło NFS: Most Wanted bo się wkurwiasz na te kamienie milowe, w końcu w tym roku postanawiasz "Tak, teraz to przechodzę!". Idzie Ci ciężko i masz niewiele czasu na odpalanie tego, jednak z uporem wracasz i nareszcie po tylu latach jedziesz z Razorem. Przez 10 minut męczysz się na tym jebanym dragu, ale go przechodzisz. Wygrywasz cztery wyścigi i jedziesz ostatni, ten najważniejszy. Swoim wypasionym Fiatem Punto opierdalasz ogóra na śniadanie....

 

 

Aż do 94% wyścigu, bo wtedy wypierdala ci kompa

 

Aha PS:

 

Wykasowalem to w chuj z dysku

 

 

Pozdro, może za rok.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...