Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

No i grzyb to grzyb nie odpowiada na moje pytanie :-k.

 

Grzyby to oddzielne królestwo więc ani roślina, ani zwierzę. Może tu znajdziesz lepszą odpowiedź. Miłej lektury ;)

 

No ale które bardziej?

 

 

Z tego diagramu wynika, że bardziej zwierzęta

 

Czekam na puentę. :)

 

Puenty nie będzie, ale to bardzo ciekawy przypadek zwierząt.

 

 

No i grzyb to grzyb nie odpowiada na moje pytanie :-k.

Widziales, chuju dety, to co wrzucalem o Fifie?

 

No to se trochę przejrzałem i nie wierzę, że to wszystko będzie działało. Na starcie widzę gigantyczne pole do popisu przy nadużywaniu umiejętności wstania bezpośrednio po wślizgu. Oprócz tego w fifie zwyczajnie nie mogą zrobić za dobrej obrony, bo wyniki 0-0 nie sprzedają gry. O ograniczaniu wpływu szybkości zawodnika na jego grę to było już wiele razy, co roku widzimy jak to faktycznie wygląda. EA to najgorszy gatunek Żydów i nie wierzę w ani jedno słowo czy ani jedną szumną zapowiedź rewolucyjnego uprzyjemnienia i urealistycznienia rozgrywki. Wszystko sprowadza się do tego co im da więcej hajsu z UT, bo to i tak jest ich główne źródło dochodu. Jebać EA.

 

 

 

Hokej, co z to Twojo praco?

Do końca tygodnia miałem mieć odpowiedź, to zgaduje, że dzisiaj dostane maila albo zadzwonią. Mam info zakulisowe, że jednemu kolesiowi od czasu mojej rozmowy już oferte dawali, ale odrzucił. Nie nastawiam się, zwłaszcza, kiedy nie byłem pierwszym wyborem.

 

O, ale za to teraz wszedłem na konto bankowe a tam Matki Boskiej Pieniężnej za maj :D. Oooo to sobie dzisiaj kupie krewetki w biedrze, raz w życiu chyba tylko jadłem a generalnie panuje opinia, że pycha :D.

 

Czosnek, pietrucha, parę przypraw, oliwa i jakieś tanie białe wino. Na patelnie i więcej nie trzeba. Bierz te, które mają na sobie najmniej lodu ;)

 

Dziena, wezmę pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

No to se trochę przejrzałem i nie wierzę, że to wszystko będzie działało. Na starcie widzę gigantyczne pole do popisu przy nadużywaniu umiejętności wstania bezpośrednio po wślizgu. Oprócz tego w fifie zwyczajnie nie mogą zrobić za dobrej obrony, bo wyniki 0-0 nie sprzedają gry. O ograniczaniu wpływu szybkości zawodnika na jego grę to było już wiele razy, co roku widzimy jak to faktycznie wygląda. EA to najgorszy gatunek Żydów i nie wierzę w ani jedno słowo czy ani jedną szumną zapowiedź rewolucyjnego uprzyjemnienia i urealistycznienia rozgrywki. Wszystko sprowadza się do tego co im da więcej hajsu z UT, bo to i tak jest ich główne źródło dochodu. Jebać EA.

 

 

Też taka była moja pierwsza myśl :D

Odnośnik do komentarza

jmk, seriously, tak jak napisał Lucas, to porównanie nie ma racji bytu. "Entourage" to jest zupełnie inna bajka.

 

P.S.

Z "Kac Vegas" ma tyle wspólnego, że w 7 sezonie wystąpił Tyson i jest scena jak gada z Arim m.in. o swojej roli w kolejnej części "Kac Vegas" ;)

Odnośnik do komentarza

Nigdy więcej żytnich risów Nigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risówNigdy więcej żytnich risów

 

3 spalone garnki, 3,5 godziny filtracji, masa nerwów i mega bajzel. Do tego chujowa wydajność przez to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...