Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Misio Kamiński robi show. ZDarta płyta non stop - Kaczafi, mowa nienawiści, bla bla bla. Dno.

 

ONR powinien tę polityczną dziwkę wywiesić na latarni za "zdradę ideałów". Jeden z najgorszych lawirantów, idealnie pasuje do PO.

a jakie to ideały?

Odnośnik do komentarza

Misio Kamiński robi show. ZDarta płyta non stop - Kaczafi, mowa nienawiści, bla bla bla. Dno.

 

ONR powinien tę polityczną dziwkę wywiesić na latarni za "zdradę ideałów". Jeden z najgorszych lawirantów, idealnie pasuje do PO.

Za to jego rozmówca - Jacek Kurski - jak zawsze na wysokim poziomie. Nie wspominając o lojalności i stałości.

Odnośnik do komentarza

ojp, jak wszedłem na fejsika to w sumie się cieszę z wyników, dorośli ludzie a pierdolą takie kocopoły

"do więzienia za prezerwatywy będą wsadzać"

"Średniowiecze powróciło....."

"Biedny lud skusił się na puste hasła."

"Co teraz będzie ?! Boje się !"

przebijam

 

Paulina *** – załamana

9 min

 

Mieliśmy prawo i szansę coś zrobić. Serce mi pęka, a łzy lecą z żalu. Nie mogę w to uwierzyć. Napisałabym coś więcej ale boję się , że nikt tego nie zrozumie. Te wybory właśnie to pokazały. Ciekawa jestem tylko czy Pan Jarosław Kaczyński powie, że wybory były sfałszowane ? I pytanie do Was: jaki kierunek obrać ? Chyba jednak nie Grecja, do której teraz jest nam coraz bliżej. A mogło być tak pięknie. Szkoda, że tylko mogło.

 

 

ps, juz usunalem ze znajomych

Odnośnik do komentarza

Wybór między Komorowskim i Dudą, to jak wybór czy mieć złamaną prawą, czy lewą nogę. Ważniejsze będą parlamentarne, chociaż ja od zawsze powtarzam, że najlepiej miec prezdenta i premiera z przeciwnych obozów :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...