Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem, kiedy głód zagląda w oczy nie ma miejsca na sentymenty :profesor:.

Swoją drogą to ciekawie będzie, bo wymagania spore, kadra wchuj przepłacona i niezbalansowana (już widzę te pielgrzymki zawodników, że dlaczego to oni kurwa nie grają), dodatkowo mam tylko jednego napastnika. Ale hajsu wchuj to jak mi Miles Jacobson nie pokaże znowu środkowego palca to stabilizacja reszty to kwestia sezonu-dwóch.

http://i.imgur.com/nTfftiK.jpgtakie coś zmontowałem, zobaczymy, nie jestem przekonany co do roli Warda-Prowse'a, Coutinho i Balotelliego, oraz czy będę miał wystarczające zabezpieczenie w tyłach na bokach obrony, zobaczymy co to będzie.

Przy 4231 najważniejsi są dwaj pivoci w środku, bo w przeciwnym razie będziesz zostawiał za dużo miejsca za linią pomocy. Nie jestem pewien czy pomocnik z najwyższym możliwie pressingiem jest najlepszym rozwiązaniem :)

Odnośnik do komentarza

 

Wziąłem, kiedy głód zagląda w oczy nie ma miejsca na sentymenty :profesor:.

Swoją drogą to ciekawie będzie, bo wymagania spore, kadra wchuj przepłacona i niezbalansowana (już widzę te pielgrzymki zawodników, że dlaczego to oni kurwa nie grają), dodatkowo mam tylko jednego napastnika. Ale hajsu wchuj to jak mi Miles Jacobson nie pokaże znowu środkowego palca to stabilizacja reszty to kwestia sezonu-dwóch.

http://i.imgur.com/nTfftiK.jpgtakie coś zmontowałem, zobaczymy, nie jestem przekonany co do roli Warda-Prowse'a, Coutinho i Balotelliego, oraz czy będę miał wystarczające zabezpieczenie w tyłach na bokach obrony, zobaczymy co to będzie.

Przy 4231 najważniejsi są dwaj pivoci w środku, bo w przeciwnym razie będziesz zostawiał za dużo miejsca za linią pomocy. Nie jestem pewien czy pomocnik z najwyższym możliwie pressingiem jest najlepszym rozwiązaniem :)

 

Narazie głównym problemem jest to, że klasycznie tworzę mnóstwo okazji i strzelam gówno, ale może sobie to przestawię, w ofensywie w sumie wielka zmiana to nie będzie, gdy zamiast wpp o będzie śp o.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

hmm, Cities Skylines zaczyna mnie wkurwiać :/

co sie stalo sie?

 

jak ta gram może wkurwiać, przecież jest genialna

jakies rady na start? musze dzis pisac licencjat, wiec pewnie pogram

 

nie musisz budować ciasno jak w innych tego typu grach, ponieważ mapy są bardzo duże

jak masz w planach budowę wielkiej metropolii zaplanuj rozsądnie siatkę autostrad, bo generalnie wszystko jeździ po drogach - jak się gdzieś zakorkuje masz problem z dostarczaniem prawie każdej usługi

komunikacja miejska bardzo pożądana, nawet głupia linia autobusowa potrafi sprawić, ze domki się rozbudowują

 

ogólnie gra nie narzuca jakichś większych granic, więc sam sobie też ich nie stawiaj

Odnośnik do komentarza

Co Gers robią, to jest jakiś lol. Po klęsce z Hearts, Saints ich zmietli 4-1 na Ibrox. Dwa ostatnie mecze w Glasgow 2-9 o_O

Tymczasem Mistrz Szkocji Kilmarnock za chwilę podejmie WICEmistrza Celtic, przystępując do tego meczu majać w lidze bilans 3-0-0, 9 punktów i 6-0 w bramkach.


Ostatni skrin gdzie wszystkie mecze z Celtami są na jednym ekranie :) Tyle wspomnień :)


1'

1-0 :D

Gotta love Killie ;)


1-2 FT

 

Nienawidzę efemowego Celtiku :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...