Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, jeszcze z 6/10 nie wyszedłem, czyli jest po co grindować :)

 

Trochę naiwne jest to całe przejście Horusa na stronę zła, w ciągu 200 stron z dowódcy idealnego, który dałby się zajebać za swoich ludzi zmienia się w kolesia który spoko dojebie bombę z wirusami, bo Imperator chuj, powiedzieli mi że chce być Bogiem to po co go pytać, lepiej dojebie totalną rewoltę i dam się zmanipulować jakiemuś ziomeczkowi z Word Bearers, bo przeca jestem Primus inter Pares wśród absolutnej elity ludzkości

 

 

Może to później jakoś się wyjaśni :)

No właśnie dlatego False Gods, mimo że generalnie napisani są nieźle, to jedynie 6/10. Później wydarzenia na Davin ulegają drobnemu pogłębieniu gdyż okazuje się na przykład, że sam sposób stworzenia Prymarchów przez Imperatora uwrażliwił ich na kontakty z Niszczącymi Potęgami. Poza tym wydaje mi się, że w Horus Rising rozsiane są sugestie, iż zbliżający się koniec Krucjaty i stopniowe przejmowanie kontroli nad Imperium przez cywilne Administratum (i powiązane z tym wycofanie się Impka na Terrę, choć tak naprawdę, to on tam zaczął dłubać przy pewnym supertajnym projekcie) też irytowało co najmniej niektóre legiony. No i generalnie większość Prymarchów to takie niedojrzałe dzieci (czyli jednak to in vitro jest be ;) ).

 

 

Czytam sobie Thorgala dalej, i jestem już na albumach, których po polsku nie widziałem. No i niestety, czytam chyba z obowiązku, bo są po prostu kiepskie - od Arachnei (włącznie) równia pochyła. Ciekawe jak spin-offy, ale póki co mam jeszcze cztery z głównej serii...

Dla mnie równia pochyła to zaczęła się już po tetralogii Qa. Ale z wysokiego konia spadał...
Odnośnik do komentarza
zajebiaszczeeeeee, ciekawe ile takie cacko i czy na andka jest

 

 

 

 

 

I jeszcze ja będę miał zajebiste lokum - prawdziwny dzień sukcesu!

kiedy parapetówa dla kolegów z CMF ? jakieś dupeczki z Nidzicy byś zaprosił, warmianki są awesome ;)

 

To teraz masz pojechane - jakie Warmianki?

 

no Coooooo ?!

nie powiesz mi, że w Nidzicy są Wielkie Jeziora Mazurskie i Mazurianki !

 

No oczywiście, że Nidzica to Mazury. Jeziora może nie jakieś wielkie, ale zajebiste.

 

Warmia i chuj :D majom być warmianki :D

 

Matura z roku na rok łatwiejsza i coraz większe jełopy idą na studia.

na studia niech se idą, tylko niech potem na rozmowy kwalifikacyjne przychodzą ogarnięci ;)

 

ma ktos doswiadczenie z nawilzaczami powietrza? musze cos w koncu kupic do mieszkania.

jak coś ogarniesz to daj znać
Odnośnik do komentarza

 

Czytam sobie Thorgala dalej, i jestem już na albumach, których po polsku nie widziałem. No i niestety, czytam chyba z obowiązku, bo są po prostu kiepskie - od Arachnei (włącznie) równia pochyła. Ciekawe jak spin-offy, ale póki co mam jeszcze cztery z głównej serii...

Dla mnie równia pochyła to zaczęła się już po tetralogii Qa. Ale z wysokiego konia spadał...

Władca Gór to dla mnie szczytowa forma, ewentualnie jeszcze Wilczyca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...