Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lucas: Ty masz coś wspólnego z dzisiejszym Przeglądem? :P Czy mnie się nazwiska pomyliły?

Pisze tam jakiś Łukasz Grabowski, niestety nie ja :keke:.

W ogóle jaka zajebista pogoda :wub:. Wczoraj cały dzień nad Wartą prawie, a jutro jak tak będzie w Wawie to pewnie nad Wisłą :keke:.

Odnośnik do komentarza

Te pseudo drony za kilkaset złotych są gówno warte. Znajomy fotograf kupił taki do testów (po tym chciał kupić takiego za min. 10k PLN). Poszedł z tym dronem na pole, gdzieś mu go zwialo i nie ma ani drona ani aparatu :keke:

Odnośnik do komentarza

Koleś z mojego osiedla podrzucił taki ładny filmik z drona:

 

Pytam go co to za model drona, że taka zajebista stabilizacja, a on mi podsyła nazwę modelu. Patrzę... 13 000 zł :( http://www.ceneo.pl/34550077

No i to jest chyba największa wada takich tanich dronów - obraz wygląda jakbyś jechal A4 z Olszyny do Wroclawia :/

A do czego takie drony potrzebne są? :-k

Są potrzebne do podglądania sąsiadki po wyjściu z wanny, of course ;)

Odnośnik do komentarza

 

300 metrów zasięgu... w sumie to nie jest dużo... myślałem że sobie polatam po mieście, po okolicy, ale tak żeby miał z 10 km zasięgu....

 

http://airbornedrones.co/products/copy-of-airborne-hd-thermal-drone-10-7km-range

 

Ale taki kosztuje ciut więcej :D

10km? :lol:

 

 

No dalem linka przeciez. Sa takie. Tylko kosztuja tez 10k. Dolarow.

 

Ale to by było zajebiste taki dron z zasięgiem do 10 km, bym mógł kumplowi pożyczyć książkę bez wychodzenia z domu. Albo bym za jego pomocą handlował dragami.

Jakby jeszcze mial dobry udzwig, to bym nie musial jezdzic po slody do slodowni, tylko drona bym wysylal, pach pach 25 kg worek podczepiamy i leci do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...