Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No siedzę teraz w domu, znajomi ze studiów nie wrócili, znajomi z licbazy mają maturę, więc tak na dłużej to tylko w sobotę wyszedłem, więc siedzę, oglądam jakieś pierdoły na youtube i gram w FM :kekeke:.

 

Jutro do Posen :-k. Chociaż w sumie tylko środa, czwartek tam będę :-k. Gorzej że bilety na PP się skończyły :roll:.

 

Neutralnych już nie ma?

 

 

No siedzę teraz w domu, znajomi ze studiów nie wrócili, znajomi z licbazy mają maturę, więc tak na dłużej to tylko w sobotę wyszedłem, więc siedzę, oglądam jakieś pierdoły na youtube i gram w FM :kekeke:.

 

Jutro do Posen :-k. Chociaż w sumie tylko środa, czwartek tam będę :-k. Gorzej że bilety na PP się skończyły :roll:.

 

Nie jedź na ten mecz ;)

LE już będzie. Wymiatamy w tym sezonie:

 

http://i.imgur.com/tUkCC4r.jpg

 

1:4 FT

 

Boniek mówił że można przyjść na sektor neutralny z szalikiem Legii lub Lecha więc biorę szal i lecę na Narodowy :war:

 

Odnośnik do komentarza

reprą chyba nie grałem od czasów cm 01/02 :-k są jakieś ciekawe funkcjonalności dodane poza jakąś listą krajową, etc ?

nowe chyba jest to, że można prowadzić reprę młodzieżową :)

 

zebrania zespołu się pojawiły, w razie kontuzji można "dzwonić" do poszkodowanego i go pocieszać, konferencje prasowe mocno rozbudowane, trenerzy drużyn klubowych często wypowiadają się, że jakiś tam zawodnik zasługuje na powołanie, tak generalnie zazębia się to jakoś

Odnośnik do komentarza

 

reprą chyba nie grałem od czasów cm 01/02 :-k są jakieś ciekawe funkcjonalności dodane poza jakąś listą krajową, etc ?

Panie, jak tam testy "moich" produkcji ;)

 

nie bardzo jest czas grać, to jak jestem dłużej w chacie to symulacje puszczam... jutro i pojutrze wyjazd przed 7 a powrot po 19, dziekuje bardzo za takie zycie
Odnośnik do komentarza

W reprze mnie wkurza taktyka, tzn. niskie rozumienie jej przez zespół. Niby to realne, ale trenujesz drużynę cztery lata, ta sama taksa, a i tak nie jest najwyższe...

A moich zawodników dopada zmęczenie. Też tego nie rozumiem. Większość gra w Anglii czy Francji co 3 dni, a jak miałem ten Puchar Konfederacji, to po fazie grupowej wszyscy kondycja na poziomie 80% i ikonka Odp. Tak samo się raz wpieprzyłem przed Mistrzostwami Europy, ustawiłem sobie przed turniejem sparingi (3 sparingi w 12 dni) i potem chłopaki zdychali na boisku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...